Ondrejhri
28.07.16,19:21
Dobry deň chcel by som sa spýtať čo mám robiť zo šteniatkami kríženec Labrador-Nemecký ovčiak . Stále sú väčší a stále viac papaju a je to stále drahšie.
evuš
28.07.16,17:52
No, tento kríženec vás o chvíľu aj zožerie :D
Máme u svokry....no, miluje a chráni ako satan..bohužial je to veľký pes a potrebuje viac ako traslavý ratlík...
A teraz ma tu tí s PP zabijú...:---

Inak k otázke..podaruj zodpovednému človeku...je to záväzok na cca 15 rokov...
Terezia13
28.07.16,18:27
ponúknuť v širokom okolí, priateľom, známym, dať miestny inzerát, jednoducho hľadať kto by šteniatka chcel a NEVYHODIŤ!! do lesa a podobne, ešte by som odporučila pre budúcnosť zabezpečiť fenku, aby sa to už nestalo alebo ju dať sterilizovať
Ondrejhri
28.07.16,20:04
Inzerát som dal a nikto sa neozval zatiaľ ,inzerát je na internete cca . 2 týždne
kopretinka
28.07.16,20:05
to nemyslíš vážne túto otázku?? :eek: načo ich teda máš??!! to si sa mal pýtať predtým!!! načo si to krížil? čo si si myslel,že z toho budú čivavy? alebo že ostanú stále malé a budú žiť zo vzduchu??!!
korela
28.07.16,20:28
Nestačí jeden. Umiestni ich kde sa len dá. Vhodné by bolo pripojiť aj ich foto. Sú všetky rovnaké? Najjednoduchšie to nebude, ale nájdu sa aj recesisti. Veľa šťastia.
Koľko ich je?
jslancik
29.07.16,03:25
Ponúkni ich cez inzerát. Ale HLAVNE, zabezpec, aby sa to už nestalo... Predpokladam, že vieš, ako na to. Tie stence ti zožerú viac, ako by stalo riešenie raz a navždy...
osky
29.07.16,06:10
joj,ja by som hned brala keby som ich mala kde mat...zial,nemam.skoda
buchač
29.07.16,06:15
Joooj...aj by som ich mal kde mať, ale nechcem .... chválabožku. ;) :D
osky
29.07.16,06:23
juraaaaaaj!!! ty potmehut! ved havo je super clen rodiny.ja som si vsak na mieste kde bol moj verny,uz zariadila zahradu,uz nieto kde dat....
alaya1
29.07.16,09:20
V prvom rade si mal zabranit mnozeniu krizencov, ked nemas moznost poskytnut steniatkam adekvatnu starostlivost. Pises, ze vela jedia a kde je odcervovanie, ockovanie, cipovanie.
Vek steniatok neuvadzas.

Prejdi na FB, ci cez google stranky organizacii, ktore zabezpecuju bud docasny domov, pripadne zabezpecuju prevozy steniatok /Nemecko, Rakusko,/ kde sa da este ako tak krizenec umiestnit. Su aj stranky, kde mozes inzerovat darovanie steniatok, ale krizencov velkych plmenien je tak vela v utulkoch, ze to naozaj nevidim bezproblemovo.
evuš
29.07.16,21:16
Nemyslíš vážne Osky :-( pes je viac než tuje....a to Ti píšem ja !!!
korela
29.07.16,21:25
Osky, do bytu, domu. :-)
osky
07.08.16,21:19
Evi ja tam zu mam zeleninu-vyvysene zahony,a cez tyzden by s nim nemal kto byt....