dasl
31.07.16,10:01
Ahojte Otazocka: Do zlozky Temp (C:\Users\anicka\AppData\Local\Temp) sa mi stale stahuje mnozstvo udajov takmer vsetky maju rovnaku velkost aj ked ich odstranim tak sa zacnu stahovat odznovu staci restartovat PC a objavuju sa tam takmer okamzite Neviete niekto ako sa toho zabvit ? (nainstaloval som update v registroch ktory zabranuje instalacii win10 nepomohlo )
A este som si teraz vsimol ze sa to stahuje iba ked mam vypnuty internetový prehliadac t.z. ked mam spustenu Mozilu tak sa tam neuklada nic ale akonahle ju zatvorim tak sa tam zacnu ukladat udaje . foto v prilohe
misoft
31.07.16,11:20
TEMP - dočasný.
T.z. ze sa tam ukladajú súbory, ktoré boli, môžu byť použité. A k FF.
Pravdepodobne máš niečo zapnuté, čo ukladá načítaný obsah prehliadača - skontroluj si, či nemáš zapnuté ukladanie obsahu offline. Ďalej nastaviť si vymazávanie cookies pri ukončení FF.
dasl
01.08.16,08:43
cookies to asi nebude pretoze sme to zistili až ked sa disk zaplnil úplne t.z. ine programy nám hlasili chybu zaplnenia disku 0,00 volneho miesta .takto sa tam nazbieralo asi 30GB suborov Ked ten subor otvorim v text prehliadaci tak tam takmer nic nie je na zaciatku zopar znakov potom dlho dlho nič a zasa zopar znakov zasa pokračuje hluche miesto a občas sa objavia nezrozumitelne znaky
A všetky tie subory vyzeraju rovnaku skor mi to pripada ako výrus ale AVG nič nezistil.
misoft
01.08.16,11:36
Tak skús MalwareBytes - stačí FREE - plný sken, čo nájde - vyšmariť.
AVG už nie je to, čo kedysi. Okrem toho - on chráni pred škodlivým kódom /vírusom), ale nie pred škodlivými programami (malware). Takže ti i tak prd nájde. MalwareBytes je však dôkladnejší.
dasl
09.09.16,14:41
použil som aj soft na odstranenie Malware nepomohlo nic.
avalik
09.09.16,17:18
mozno blbost pisem blbost, ale skus sa pozriet do suborov na odinstalovanie, co ci nainstaloval 27.3.2015
misoft
10.09.16,06:05
Skús ešte AdwCleaner. Ja ho síce nepoužívam, ale mnohí si ho tiež chvália.
Ďalej - skús spustiť FF bez doplnkov, či to bude tiež robiť.