HuskySK
05.08.16,14:43
Zdravím mám 2. mesačného huskyho ktorý je dosť lenivý. Skoro stále leží no sem tam sa zahrá. Naposledy som ho učil sadni, ponúkal som mu pamlsok, hru a nič nezaberalo. Chvíľu sa pohral troška pojedol a odišiel.To bolo asi takých 5min :D neviete náhodou ako ho motivovať aby niečo robil? Ďakujem
ivka70
05.08.16,12:48
Zacni tym, ze si o vycviku psa nieco nastudujes alebo oslovis nekoho, kto s tym ma skusenosti.
2 mesacne stena je este babatko, ktore potrebuje hlavne spanok a hru.
Aj starsie stena 3-4 mesacne sa vydrzi trenovat tak 10 minut.
A hlavne ho to musi bavit.
Nechaj ho podrast a zatial studuj co a ako.
http://www.dogpalace.sk/kedy-zacat-s-vycvikom
jslancik
05.08.16,12:50
napríklad mu je teplo. Husky nie sú stavaní na takéto teploty a nerobia im moc dobre. Apatii sa nie je čo diviť. Úplne ho chápem :D
po druhé - ty si stále doma so psom? aký má denný režim ten husky? Vyčerpávaš ho poctivo? Väčšina psov v normálnom režime väčšinu času prespí - aj tak sa vyrovnávajú s neprítomnosťou pána. A ak nie sú dostatočne unavené, tak robia skazu - keď sa nudia. a ak si s ním stále doma, a čakáš, že bude hyperaktívny celý čas, tak to asi ťažko. A hlavne, keď sa nemá s kým hrať. keby boli dvaja, to by si sa určite nesťažoval, že sú "leniví".
Martuk
05.08.16,12:53
súhlasím s jslancik. Skús si dať na seba najlepšie nejaký hrubý ruský kabát, pod to aspoň dve vrstvy teplákov, rukavice, čapicu a šál a choď von na slnko alebo do chládku, keď je tak 35 °C.
HuskySK
05.08.16,13:11
Aha tak ďakujem. Nevedel som že ho tie základné povely ešte nemôžem učiť. Ďakujem ešte raz :D
HuskySK
05.08.16,13:17
Som s ním skoro stále, pokiaľ nespí :D snažím sa s ním byť teraz čo najviac, ked je ešte taký maly. A sú dvaja mám ešte kokra ktorý ma 13 rokov no vôbec ho nezaujíma úplne ho ignoruje... :( A chodím aj na prechádzky každý deň.
HuskySK
05.08.16,13:29
A vedeli by ste my ešte poradiť? Keď chcem aby niečo nehrýzol ako mu to mám dať najavo či mu mám dať len hračku aby obhrýzal tú? :D ďakujem
jslancik
05.08.16,13:30
si si mal vlčiaka zaobstarať, nie huskyho. husky je osobnosť a svojhlavý.
ivka70
05.08.16,13:38
HuskySK
05.08.16,14:33
Ďakujem. Budem ho učiť... :D
kn-alka
05.08.17,12:31
reaguješ na rok starú tému!!!!