Patulko 123
14.08.16,15:52
Dobrý deň, neviete ako sa dá zmeniť dátum narodenia na Facebooku?
misoft
14.08.16,13:54
A to takto sa pozrieť na údaje o svojom profile? Často je tam možnosť úpravy svojho profilu.
Patulko 123
14.08.16,14:04
Dá sa mi zmeniť len deň a mesiac rok nie
ivka70
14.08.16,15:50
Ano, lebo FB ma podmieneny minimalny vek prishlaseneho.
Ak si sa "ostarel", aby si mohol byt registrovany, ked si na to este nemal vek, uz tak na FB ostanes.
zk24
14.08.16,17:15
Da sa zmenit aj rok narodenia. Mam to na mobile tak to mozno je trochu ine.... Update info - View profile a sekcia Basic info. A tam edit. Rok narodenia mam nastaveny ako "only me" tak mam pri nom maly zamocek ale cez sipku (listbox) sa zmenit da.

Vyhodi to ale upozornenie ze datum narodenia vies zmenit len "couple of times", teda iba par krat. Takze ak menis pravidelne, mozno si si minul limit.
viktorviktor
15.08.16,19:03
https://cs-cz.facebook.com/help/563229410363824

aj toto pomohlo

........Tak sláva, hotovo :D Musela jsem to řešit přímo s adminama, zjistila jsem, že mi tam nejde změnit víc věcí, ani nastavovat soukromí u fotek, vůbec tam ty kolonky nebyly 8o, skoro všechno o. k., ale chyběly vždycky ty maličké nastavovací vpravo a chybělo tam pár údajů, které jsem tam měla. Prý to vzniklo tím převodem do nového profilu, to jejich vysvětlení je na mě trochu složité, ale hlavně že to celé zrušili a nahodili znovu, tak už to je snad v pořádku, nechce se mi to celé zkoumat. Asi nás bude takových víc, tak když tak to řešte rovnou přes Fb. díky za rady :mavam: