fipina
26.06.06,15:57
Moja kamoška už dlho zháňa recept na bielu kávu, takú, akú nám varili v škôlke. Už vyskúšala všetko, ale nie je to ono. Nemá niekto z vás dobrý a osvedčený recept?
rosnička
26.06.06,14:21
Moja mamina varí bielu kávu takto: uvarí kávu MELTA a zvlášť dá prevariť mlieko. Uvarenú meltu preleje cez sitko a potom do nej pomaly prilieva prevarené mlieko. Je naozaj výborná.
Orim
26.06.06,21:25
My tej melty uvaríme viac a potom len pridávame do mlieka podľa predchádzajúcich návodov.
:)
fipina
27.06.06,04:57
Skúšali sme to spolu s kamoškou, no nie je to ono. Stále nám tam niečo chýba. Nemáte niekto príbuznú v škôlkárskej kuchyni?
Elena Navrátilová
27.06.06,05:20
Podľa mňa to bude v pomere mlieka a melty. Postupne pridávaj do uvarenej melty mlieko a uvidíš že trafíš klinec po hlavičke.
Marína
27.06.06,05:51
Možno tá káva v jej škôlke nebola varená z melty. Varili sa ešte 2 druhy káv. Jedna sa volá Kavyt a na názov tej druhej si nespomínam.
fipina
27.06.06,05:55
Dostať Kavyt ešte v obchode? Koľko stojí? Vyskúšali by sme to.
tiny77
27.06.06,06:57
Možno tá káva v jej škôlke nebola varená z melty. Varili sa ešte 2 druhy káv. Jedna sa volá Kavyt a na názov tej druhej si nespomínam.

druha bola Bikava, tu dostat, stoji okolo 80,- Sk. ta je uplne suprova. je vsak draha... Podobne je i Caro, ale Bikava je bikava.... faaaaakt. som mliekovo kakaovy expert. :)

meltu robievam takisto, ale kedze mam rada viac napoje mliecne ako vodnate, tak potom tam tu kavovinu temer ani necitim... :o
Marína
27.06.06,07:01
Áno, bola to Bikava. Veď uvarenú meltu môžeš miešať s mliekom.
učtovníčka
27.06.06,08:31
Nebude to tým že voľakedy sa do kávy dávalo mlieko naozajstné a nie tá umelina čo teraz býva v mliekovej krabici?
Môj syn keď bol malý tak si obľúbil varenú meltu, lebo naši ju používali pri robote od smedu studenú a volal ju "viničná káva". Nevymenil by ju za žiadnu vtedy kofolu a pod.
Elena Navrátilová
27.06.06,08:48
Ja si pamätám ešte aj cigóriu. To bolo v takých kockách, aj v sáčku. Teraz sú tieto obilninové aj Inka. Treba len otestovať.
pavel9
27.06.06,09:57
Pekný deň.
Ja si pamätám MELTA a CIGÓRIA. Ale to je už história cca 50 ročná
fipina
27.06.06,11:02
vyskúšame viac plnotučného mlieka a cukru. Ďakujem za rady. Aspoň sme si trošku zaspomínali.
dadika
27.06.06,11:30
Možno tá káva v jej škôlke nebola varená z melty. Varili sa ešte 2 druhy káv. Jedna sa volá Kavyt a na názov tej druhej si nespomínam.

...nebola to cigorka?
fipina
27.06.06,11:39
Čo je to cigória?
VERONIKA6
27.06.06,12:00
Ak si dobre spomínam, cigóriu bolo dostať aj v balíčkoch asi po 4 kocky. Ja som si ich kupovala, lebo mi veľmi chutili.
Marína
27.06.06,12:05
...nebola to cigorka? Myslím, že v škôlke nám nevarili meltu ani cigóriu. Keď som sa v myšlienkach vrátila späť o pár desiatok rokov, tak cítim na jazyku Kavyt a Bikavu.
Melta a cigorka sú mleté pražené zrná obilovín. Nepýtajte sa ma, prosím, ktorých. Pri najbližšom nákupe si na obale overíme zloženie.
kukučka
27.06.06,13:20
nechce sa mi gúgliť, ale cigória je tuším koreň čakanky
ondrejvla
27.06.06,13:41
nechce sa mi gúgliť, ale cigória je tuším koreň čakanky

Súhlasím a dodávam:
ja varievam mojim vnukom takúto bielu kávu - do 1/2 l vody dám variť 1 kopcovitú PL cigórie, 3 kopcovité PL melty, stojím pri hrnci, aby nevykypela, miešam naberačkou, keď začne vrieť, pridám za PL studenej vody, a 3 x ju nechám zovrieť takýmto spôsobom, vždy premiešavam. Uvarím mlieko a túto "meltovinu" pomaly ociedzam do neho, potom precedím ešte raz, aby na spodu šálky vnuci nenašli "smeti". Potom už len dám v kanvici na stôl, nesladím, kto chce pridá si buď umelé sladidlo alebo cukor. Keď ju varím, musí jej byť najmenej 2,5 l pre našu rodinu, lebo každý si dá aj 2 veľké šálky.
Skúšala som už aj kávu CARO, ale nie je to úplne ono, i keď viem
s určitosťou, že do škôlok ju kupujú.
pavel9
27.06.06,18:32
Čakanka obyčajná
Cichorium intybus, čekanka obecná. Ľudovo cigória, korenie sv. Petra. Kvety sa dávajú do šalátov, aj čakankové púčiky, tiež sa dusia na masle, nakladajú do octu. Mladé rastliny konzumujeme čerstvé, inak konzumujeme čerstvé mladé listy a výhonky – na jar na šalát, samostatne alebo s inými bylinami, do jarných polievok, prívarkov, pripravujú sa aj ako špenát. Mladé výhonky– listy sa varia v slanej vode, tiež čakankové pupene, potom sa potrú maslom. Korene zberáme na jar a na jeseň, trpká až horká chuť sa varením v osolenej vode veľmi zmierni. Mladé korene sa varia a podávajú s omáčkou. Prípadne korene po povarení dusíme, podobne ako jemné puky, korene môžeme aj povariť a pokrájať na šalát, varený koreň sa používa aj do prívarkov. Korene sa používajú aj ako náhrada špargle. Korene sa pražia a používajú ako náhrada kávy, tzv cigória. Nápoje z čakanky sú povzbudivý prostriedok k tráveniu väčšieho množstva jednotvárnej potravy ako napr. zemiakov, chleba a pod. Z čakanky sa pripravuje aj pomazánka so sójovým syrom. Jemné čakankové puky z temných pivníc, kde sa pestuje, sa používajú na varenie, dusenie, zapekanie s mäsom.

Melta je náhrada kávy, ktorá sa vyrába z pražených obilných zŕn (napr. jačmeň, pšenica).
Tana74
28.06.06,06:50
Výborná obilninová káva je aj špaldová káva.

Ďalšia obilninová káva a jednoduchšia na prípravu ako melta je káva Anatol - je v šáčkoch (ako sú čaje) a s mliekom je veľmi chutná.
Ludula
28.06.06,07:57
Namiesto melty môžeš uvariť aj INKU. Inka je dobrá aj zaliata horúcou vodou a jej chuť je ako káva bez kofeínu.V lete pri horúčavach zahásí studená INKA alebo MELTA smäd. Maja mama keď chodila na brigády tak povedala, že tieto kávy najviac uhasili smäd a lepšie ako minerálky.
kaplanka
05.07.06,15:57
Ak môžem poradiť, tak ja si každý rok celé leto robím bielu kávu. Myslím si, že voľakedy tých druhov kávy nebolo toľko ako teraz na výber, takže ja si myslím, že v škôlke nám ju robievali z Melty. A ja si ju pripravujem tak, že do veľkého hrnca, minimálne 5 l, dám zovrieť vodu a potom tam dám 1 polievkovú lyžicu kopcom melty, nechám luhovať tak 5 max. 10 min. Zlejem ju a osladím. Nie veľmi, aby nebola príliš sladká (to musí každý sám) a potom ju zalievam mliekom. Ak sa nechá vo vode melta veľmi dlho tak zhorkne. Ja som bola tiež na Meltu naučená, keď sme s našimi chodievali na rolu. Tam bola veľmi dobrá od smädu. Ak sa vám to podarí trafiť chuťovo, tak potom "NA ZDRAVIE"
Libor4
23.07.06,11:03
Ale cigória je dosť horká...
Evanka
23.07.06,13:14
Skúšali sme to spolu s kamoškou, no nie je to ono. Stále nám tam niečo chýba. Nemáte niekto príbuznú v škôlkárskej kuchyni?
Nebude to vekom? http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Kristína
24.07.06,10:47
Ja si pamätám Ovomaltinu.
azalka
24.07.06,11:26
Nebude to vekom? http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif

Prikláňam sa k Evanke - nebude to syndrom mylných spomienok /či ako sa to volá/? Tak ako keď si občas spomeniem na nejaký film, kt. sa mi v dávnej minulosti páčil a teším sa, keď ho majú po rokoch dávať, ale som potom sklamaná... Ale aj tak je to super sa na teké veci tešiť, či film či nejakú mňamku.
Taká biela káva s namočenými rožkami..., mňam.
Napríklad teraz mi napadla nostalgická spomienka na SEVAK.
zvedavamt
25.01.10,11:59
Melta

Melta je směs kořene čekanky obecné, cukrové řepy, žita a ječmene. Melta je tradiční kávovinová náhražka. Její předností je právě obsah kořene čekanky, který je vhodný pro lidské tělo a v tradiční potravě se nenachází. Kořen čekanky obsahuje inulin, který se využívá při léčbě žlučových kaméncích, zánětech močových cest, při ledvinových kaméncích, při nechutenství, zácpě. Byl prokázán účinek snižující hladinu cholesterolu v plazmě a játrech a snižující tvorbu otoků.

Inulin prochází našim trávicím ústrojím v podstatě nezměněn. Odolává agresivním žaludečním kyselinám i trávicích enzymům. Prakticky bez povšimnutí se dostává až do tlustého střeva. Zde však jeho úloha teprve začíná.

Inulin funguje v tlustém střevě jako zdroj živin pro některé mikroorganismy. Vytváří ideální životní podmínky pro mnoho přátelských bakterií (např. Lactobacillus biffidus). Podporuje jejich růst a dělení a nepřímo tak brání nežádoucímu pomnožení ostatních (nepřátelských) bakterií. Pomáhá tak mimo jiné předcházet infekčním průjmům.

Účinek podporující růst přátelských střevních bakterií se nazývá probiotické působení. Jeho důsledkem je zlepšení činnosti střeva a posílení imunitního systému. Inulin se tak nepřímo podílí na nepřetržitém boji proti střevním zánětům i nádorovým onemocněním tračníku.

Inulin je vhodný zejména pro ty z Vás, kteří se léčí s cukrovkou. Jeho zvýšený příjem upravuje hladinu cukru v krvi a snižuje vysoký krevní tlak.

Meltu je možné požívat i v období gravidity kdy se nedoporučuje pití kávy s ohledem na obsažený kofejn a jeho vliv na plod. Melta je tedy vhodná alternativa kávového rituálu.

Melta však není vhodná pro lidi trpící celiakii, protože obsahuje lepek!!!
Marta V
25.01.10,20:03
Výborná je Caro - je vyrobená z jačmeňa, raže a z čakanky. Zaliať vriacou vodou a ochutiť mliekom. Nemá chybu. Urobí sa na nej hustá pena.
calawen
26.01.10,07:39
Ja som si obľúbila túto kávu... Je instantná, takže po uvarení nezostáva žiaden bordel na spodku šálky

http://biopotraviny.bioweb.cz/cz/sell/1325/shop/matter/biolinie-instantni-spaldove-kafe-s.html?item=36622

Dostať ho v Bille
osky
26.01.10,09:42
jaaaaaj dievcata.vy tu kavu pripravujete tak praaaacne.....hm,ja na to nemam cas.
bielu kavu mam rada a skusila som uz vseljake kombinacie.
chuti mi skoro vsetko.kedze mam rada dobru mliecnu,nie vodovu,pripravujem takto:

do salky dam horuce mlieko a do toho si dam lyzicku nejakej Nescafee;
alebo si v nom vyluhujem sackovu kavu Anatol/zmes prazenej raze a cigorie/,
ci Meltu/zmes raze,jacmena,cakankoveho korena a korena cukrovej repy/.

tieto dve mi nosia nasi zo Slovenska a su mojimi favoritkami,ale ked mam porovnat-Anatolka jednoznacne vitazi.

Ked bola doma este moja svokra,kupovali sme Caro-to som najskor trochu rozmiesala v salke s lyzicou vody a potom zaliala horucim mliekom.ale mne tie instantne az tak nechutia.