ZuzanaA
02.09.16,13:56
Poprosím o názory. Vy čo účtujete, po zaúčtovaní dokladov si tlačíte predk. lístky? Potom ich striháte a po jednom pripínate k faktúram? Ak je veľa dokladov, môže to byť napr. tak, že na papier mi vyjde napr. 5 predkontačných lístkov, tak ich jednoducho založím navrch tých faktúr ktorých sa týkajú? Potom ďalšie fa a zase papier s kontáciou atď :). Je hrozná babračka to strihať a pripínať ku každému dokladu. Je to potrebné? Ďakujem za rady z praxe :)
maped
02.09.16,11:59
Áno. Ja som to tiež najprv strihala ale od r.2015 som to robila presne ako píšeš. Kľudne sa to môže priložiť na jednom papieri rad radom, je tam uvedené poradové číslo fa, ak si dobre čísluješ na všetky fa čo zaúčtuješ, tak sa to ľahko dohľadá. :)
ZuzanaA
02.09.16,12:02
Vdaka :)
Tweety
02.09.16,12:04
Nemusíš dávať papierové predkontačné lístky, stačí ak účtovanie máš v softvéri alebo priamo rozúčtované na doklade.
Doplní zo Zákona o účtovníctve
§ 10
Účtovný doklad
(1) Účtovný doklad je preukázateľný účtovný záznam, ktorý musí obsahovať
a) slovné a číselné označenie účtovného dokladu,
b) obsah účtovného prípadu a označenie jeho účastníkov,
c) peňažnú sumu alebo údaj o cene za mernú jednotku a vyjadrenie množstva,
d) dátum vyhotovenia účtovného dokladu,
e) dátum uskutočnenia účtovného prípadu, ak nie je zhodný s dátumom vyhotovenia,
f) podpisový záznam osoby (§ 32 ods. 3) zodpovednej za účtovný prípad v účtovnej jednotke a podpisový záznam osoby zodpovednej za jeho zaúčtovanie,
g) označenie účtov, na ktorých sa účtovný prípad zaúčtuje v účtovných jednotkách účtujúcich v sústave podvojného účtovníctva, ak to nevyplýva z programového vybavenia.
(2) Účtovná jednotka je povinná vyhotoviť účtovný doklad bez zbytočného odkladu po zistení skutočnosti, ktorá sa ním preukazuje, a to tak, aby bolo možno určiť obsah každého jednotlivého účtovného prípadu spôsobom podľa § 8 ods. 5.
Dav
02.09.16,12:04
Ak mám málo dokladov, 1 faktúra = 1 A4 košieľka. Ak mám dokladov veľa - vytlačím na 1 stranu čo najviac a založim za poslednú faktúru v danom mesiaci. A keď sa chcem pocvičiť v písaní, mám predkontačnú pečiatku, dám na faktúru a dopíšem účtovanie.
ZuzanaA
02.09.16,12:08
Naozaj? V softe to je jasné, je zaúčtované a rozúčtované na doklade, akože rukou? Stačí len predkontácia? Alebo co všetko by trebalo na doklad napisat? Najideálnejšie by bolo teda netlačiť a nedopisovať nič rukou :) keď to stačí mať zaúčtované v softe. Je to ok??
Tweety
02.09.16,12:11
doplnila som § do príspevku
ZuzanaA
02.09.16,12:12
Ďakujem za doplnenie odpovede. A tie podpisy zodpovedných osôb? Teraz ich mám na lístku, potom nebudú?
Tweety
02.09.16,12:13
podpisy nemáš priamo v softvéri?
ZuzanaA
02.09.16,12:17
? Ako? Naskenované či ako? Môžem v softe zadať meno zodpovednej osoby.
avalik
02.09.16,14:57
tlacim, nestriham ale trham s pravitkom, pricvaknem