bezradná
27.06.06,11:58
Pamätáte sa ešte na smotanové torty?
V sobotu som trocha experimentovala a vytvorila som si nový recept, trocha slávnostnejšiu smotanovú tortu:
Cesto: 5 vajec, 150g cukru, 150g polohrubej múky, 1 kypriaci prášok do pečiva. 5 bielkov vyšľaháme so štipkou soli na penu, pridáme cukor, vyšľaháme a nakoniec pridáme žĺtky a múku pomiešanú s kyp. práškom. Vylejeme na peč. papier, upečieme. Ešte horúce dáme na vlhkú utierku, zavinieme na roládu. Keď trochu vychladne, potrieme jahodovým džemom. Pokrájame na 7 rovnakých dielov.
Krém: Uvaríme si 1 puding Zlatý klas v 1/2 l mlieka so 14dkg cukru a 1 vanilkovým cukrom. 2 polievkové lyžice želatíny dáme do trocha vody, necháme nabobtať(ako sa to píše spisovne?), potom pridáme cca 1 dl vody, zahrejeme na bod varu, odstavíme. Keď trocha vychladne, pridáme do pudingu a zamiešame tam 1 smotanu RAJO 400ml a 1 smotanu 180ml. Na dno tortovej formy nalejeme asi 1/3 hmoty, poukladáme pokrájanú roládu (musí byť na ležato ako slimáčiky), dolejeme zvyšok smotanovej hmoty.
Šup do chladničky aspoň na 2 hodiny. Na vrch torty poukladáme ovocie( ja som dávala jahody a maliny), polejeme tortovým želé(zarobíme vo vode alebo v ovocnej šťave- ja som dala do šťavy z višňového kompótu) a do druhého dňa schováme do chladničky.