petkor
07.09.16,11:52
Manžel (41 rokov) má silnú cukrovku, je na inzulíne 17 rokov. Teraz našiel na internete túto stránku http://zakladzdravia.webnode.sk/ , kde je v podstate "návod", ako cukrovku vyliečiť. Chcel by to absolvovať, len ja sa bojím, aby si tým neodpálil celý organizmus. Preto sa chcem spýtať, či má niekto s týmto skúsenosť, žeby mu to pomohlo a naozaj to funguje tak, ako je to tam popísané.
Samozrejme, keď s tým pôjde za lekárom, tak ho vysmeje, lebo je to všetko o vitamínoch, výživových doplnkoch a zdravej strave. Iba mi je divné, že tam nikde neviem nájsť autora, žiadny kontakt, nič.
Máte s tým prosím niekto skúsenosť?
Ďakujem vopred za každú odpoveď.
buchač
07.09.16,10:15
Tak na rýchlovku som si pozrel danú "stránku"...(úvodzovky sú dané schválne).

Odpoveď chceš normálnu-slušnú alebo po slovensky ? ;)
petkor
07.09.16,10:17
Podľa "tónu" ju už asi tuším, ale aj tak poprosím, môže byť aj po slovensky ;-)
Tweety
07.09.16,10:18
Treba veriť lekárom a ich nasadeniu liečby a nie kadejakým internetovým účelovo vytvoreným stránkam a je jedno či ide o takú alebo onakú vážnu chorobu. Lekár pozná najlepšie pacienta, takéto kadejaké návody sú všeobecné.
petkor
07.09.16,10:22
Veď práve, keby sa mi tá stránka zdala v poriadku, tiež by som to tu nepísala. Ale keď lekári už nevedia viac pomôcť, tak človek hľadá úplne všetky možnosti.
Dav
07.09.16,10:36
Kým radia zmeniť životosprávu, dodržiavať liečebný režim - tým sa dá riadiť. Akonáhle ponúkajú produkty a konzultácie iba za.... tak treba zavrieť stránku. Platí pre cukrovku, choré kĺby, schudnutie, atď.
buchač
07.09.16,10:38
petkor (Dnes 13:17) Podľa "tónu" ju už asi tuším, ale aj tak poprosím, môže byť aj po slovensky ;-)

Slušne :


Stránka je príliš všeobecná, pozbierané info skade - tade...rozobral by som na drobné raz dva.

Určité info je potrebné brať vždy s rezervou a prípadné užívanie nejakých produktov (liekov) radšej konzultovať so svojim lekárom...
--------------------------
Po slovensky :

Chujovina.
buchač
07.09.16,14:29
Odkaz pre hodnotiaceho dilina.

Upravil som príspevok na čítateľnejšiu formu...tzv. odpoveď.