čakanka
13.09.16,13:42
Dobrý deň,
mám veľkú prosbu, ak by vedel niekto poradiť čo s tým. Prestal mi fungovať bočný bežec, keď chcem urobiť posun na samý spodok monitora, skočí späť. Nerobí mi to všade, väčšinou keď sa chcem pohybovaťv ovládacom panely, ale aj v C-ku, alebo v priečinkoch. taktiež mi to robí v programe photoshop, PFS, keď si prekliknem na pluginy, ďalej na filter, nemožem meniť základné parametre, vždy mi to skočí do základnej polohy. Do ostatných ani radšej nekuknem, čo ak by som to nezvládla??)))
Mám Vistu, prestali mi chodiť aktualizácie. Neviem či to má súvis s tým, že pracujem aj v Chrome, kde viem, že aktualizácie už nechodia. Lenže som naučená v tom "pracovať", aj som si nastavila iný prehliadač, ale zas som sa vrátila späť ku Chrome.Ale aj Opera mi niekdy raz za čas skočí do pôvodného nastavenia, musím dlšiu dobu byť bez nej, po opakovanom nainštalovaní zas na nejakú dobu funguje.
X-krát som si prešla pc s Malware, ale mi nič neukázalo, aj Adwcleaner. Pozerala som aj nastavenie myši, ale je všetko v ok polohe- porovnané s notebookom. Tak teraz neviem, či vyhodiť Vistu von oknom, alebo bežať s ňou do servisu/moc sa mi nechce:)/
Poprosím, ak niekto sa zmiluje a dá mi odpoveď, tak nech sa so mnou baví ako so samoukom, už dávno narodeným:) Díky moc:)
sthruska
13.09.16,14:58
Ak to robíš myškou, tak by som si najprv overil či myš funguje správne. Použi nejakú inú.
čakanka
13.09.16,17:01
Dakujem za reakciu, zabudla som napisat, ze to som spravila ako prve, ze som zamenila mys, nepomohlo. odinst. som chrome, nic, nepomohlo, a ani pri Opere
sthruska
13.09.16,17:12
Hm, viac poradiť neviem. Ale skúšala si ovládať bežec bez ťahania? Kliknutím mimo bežca - do prázdneho pásu (posúva po stránkach), alebo kliknutím na tlačidlo so šípkou (posúva po riadkoch).
čakanka
13.09.16,17:17
ano, ono mi to ale nie vsade negunguje. Napr. ked som chcela posunut Šutak na Porade, tak sa mi to neda, bezec skace spat, ale tu mi bezec funguje, mozem posuvat, ostane stat, kde chcem ja
čakanka
13.09.16,17:39
Nedalo mi to a isla som zas skusit inu mys, teraz ale od notebooku, predtym som to skusala mysou, co patri ku klavesnici. A ono mi to zacalo fungovat, diky, diky moc. tak zatial vyhadzujem von oknom 2 myši:)))))