carolitos
15.09.16,08:53
zo dna na den mi prestal fungovat na notebooku skype,,odinstaloval a nainstaloval som vsetko a nic stale vypisuje lutujeme nepodarilo sa nam pripojit k skypu.. nemoze mi to nejak blokovat mozilla? nevie niekto poradit?
Kabaka123
15.09.16,07:29
zo dna na den mi prestal fungovat na notebooku skype,,odinstaloval a nainstaloval som vsetko a nic stale vypisuje lutujeme nepodarilo sa nam pripojit k skypu.. nemoze mi to nejak blokovat mozilla? nevie niekto poradit?

aky typ zariadenia? aky software?
carolitos
15.09.16,07:32
do tohto sa moc nevyznam mam sony vaio .. ak to blokuje mozilla co s tym? na tablete mi ide ale na booku nie
Stevo5
15.09.16,07:36
Ak ti to ide na tablete to znamená že tvoj prístup na účet Facebooku je v poriadku. Skús zmazať cookies na Mozille a prihlás sa znovu.
carolitos
15.09.16,07:42
ale ja pisem o skype nie o facebooku
misoft
15.09.16,07:59
zo dna na den mi prestal fungovat na notebooku skype,,odinstaloval a nainstaloval som vsetko a nic stale vypisuje lutujeme nepodarilo sa nam pripojit k skypu.. nemoze mi to nejak blokovat mozilla? nevie niekto poradit?
Mozilla so Skype nemá nič spoločné! Skype je samostatná aplikácia.
Možnosti:
A) Skontrolovať, či firewall má výnimku - teda že má Skype medzi povolenými.
B) Aplikácia Skype na NB a tablete robia to isté (teda spájajú, komunikujú), ale každá pracuje v inom operačnom systéme, sú na to upravené. Existuje ešte webSkype - hhtps://web.skype.com - skús sa tam prihlásiť svojimi prihlasovacími údajmi - skypemeno - heslo.
C) Možno je poškodený profil. Vymazať. Prídeš síce os doterajšiu komunikáciu (chat, okamžité správy), ale Skype nabehne ako čistá aplikácia a bude si opätovne pýtať prihlasovanie. Defaultne sa to kladá C:/Users/menoučtu/AppData/Roaming/Skype - tam je zložka s tvojim skype menom - buď si to zálohuj, presuň inde, vymaž. O kontakty neprídeš, tie sú uložené na Skype serveroch.
D) Zadávaš zle prihlasovacie údaje - skypemeno + heslo. Ak máš microsoft účet - skús to cez neho.
E) Možno máš škodnú - nezaškodí presnoriť NB MBAM (Malwarebytes) a vyčistiť.
misoft
15.09.16,08:00
Ak ti to ide na tablete to znamená že tvoj prístup na účet Facebooku je v poriadku. Skús zmazať cookies na Mozille a prihlás sa znovu.
Píšeš blbosti. FB a Skype sú dve rozdielné aplikácie. Každá má svoj vlastný server, svoje vlastné prístupové údaje.

Mozilla so Skype ako aplikáciou NEMÁ nič spoločné.
Dávam ti neužitočné.