zlatica.turisova
17.09.16,01:10
klavesnica pc nepise pismena ani císla.,svetielko nad císlami svieti.toto písemcez nastroje na zadavanie textu v google vyhladavaci. mam novu klavesnicu a bojujem s písmenami.Hladala som v nastaveni cez ovladacie panely a ako som to citala a klikala tak som nieco prestavila.Prosim o pomoc.Pomôže mi niekto? Mám veľa pisačiek, ak to nestihnem budem mat problem
sthruska
17.09.16,13:43
A fungovala vôbec niekedy? Mohla sa aj pokaziť. Požičaj si niekde inú a vyskúšaj ju.
misoft
18.09.16,19:20
Myš ti funguje? Ovládací panel - Klávesnica - karta Hardvér. Mal by tam byť text Toto zariadenie pracuje správne. Ak je tam iné - dole sú Vlastnosti - tam by sa malo povoľovať použitie klávesnice.
Ak ten text tam je a nefunguje - Ovládací panel - Miestne a jazykové nastavenie - Klávesnice a jazyky - Zmeniť klávesnice a skontrolovať, či tam je nastavená klávesnica (už som sa stretol s tým, že boli odobraté všetky klávesnice EN, SK a preto nefungovala, lebo nevedela, čo má používať a pritom bola funkčná).
Ak toto je v poriadku - klávesnica je typu plug&play, ak je cez USB. Takže niekedy stačí vytiahnuť klávesnicu, reštart a klávesnicu opäť zasunúť. OS by ju mal detegovať.