kopretinka
20.09.16,15:45
Vždy,keď zapnem ntb. tak je tam toto.
misoft
20.09.16,19:14
https://support.avg.com/SupportArticleView?l=cs&urlName=General-Error-when-updating-AVG
Problém je asi v tom, že je to tzv. aktualizácia, ktorá sa má nainštalovať, ovšem z nejakého dôvodu sa to nevykoná - zakázaný zápis.
Pozri sa do Ovládací panel - Programy a súčasti - tam vyhľadaj, či nemáš náhodou to "AVG-Secure_Search-Update-0816.exe". Ak to tam je - daj odinštalovať.
Potom prečistiť registre (hoci aj CCleaner-om), reštart - otvoriť AVG a v užívateľskom nastavení vyhľadať a dať Aktualizovať (mala by tam byť aj databáza - neviem - ten "zázrak AVG" nepoužívam). Teoreticky by sa to malo normalizovať a rozbehnúť.
Ak by to však nefungovalo - AVG odinštalovať - po prečistení a reštarte znova nainštalovať.
kopretinka
20.09.16,21:49
otvorila som ovládací panel,nemám programy a súčasti.....
kopretinka
20.09.16,21:56
diky....ale ničomu z toho nerozumiem,a preinštalovávať nebudem....kašlem na to,toto je na mňa moc,tak to okno vždy zavrriem a hotovo.... :-( možno sa to časom stratí,už sa mi to rraz stalo...že zmizlo samé od seba
Kabaka123
21.09.16,04:26
toto vysvetlenie čo dal misoft je lepšie
kopretinka
21.09.16,08:06
odinštaluvávam,ale vôbec sa to nehýbe,obrázok sa pokúsim dať do zadania
misoft
21.09.16,08:32
https://support.avg.com/SupportArticleView?l=cs&urlname=How-to-uninstall-AVG - možnosť C) AVG Remover
Prehľadá, odstráni všetko od AVG. Potm prípadne môžeš stiahnuť poslednú verziu AVG a nainštalovať, alebo použiť iný antivírus.
kopretinka
21.09.16,08:38
už sa to pohlo,jedna časť odinštalovaná,teraz idem odinštalovať ten hlavný program....aký iný doporučuješ?
misoft
21.09.16,08:47
Nebudem odporúčať - ja osobne som na AVASTe Free (mňa osobne nesklamal - blokuje dobre, aktualizácia databázy denne - mnoho pridaných funkcií i vo Free verzii), ale sú aj Kasperski, ESET (ale ten v poslednej dobe je akýsi "slabý"), Avira, BitDefender - viacej tu:
http://www.zive.sk/clanok/111809/ktory-antivirus-je-najlepsi-pozrite-si-vsetky-vysledky
kopretinka
21.09.16,08:55
dám si zase avast
misoft
21.09.16,08:59
Registrácia zadarmo, platí 1 rok, Avast sám upozorní na končiacu registráciu. Potom opäť stačí opäť registrovať.
Kabaka123
21.09.16,09:07
my máme doma tiež Avast free - spokojnosť, a MB - ale ten nie je aktívny, nakoľko máme XP a spomaľoval by chod, spúšťam ho manuálne, v robote máme tiež XP, ale ESET a môžem povedať, že keď skenuje, tak sa na PC nedá vôbec pracovať, Avast skenuje, ale nezasahuje do práce užívateľa
misoft
21.09.16,09:12
MB - mám full - spomaľuje len vtedy, keď sa na web pristupuje, ale nie je to veľké spomalenie. A s Avastom - zatiaľ nič ku mne nevliezlo.... ak by chcelo - MB je prvý, čo "zareve", ak by náhodou - ozve sa Avast a "zareve".:D
kopretinka
21.09.16,09:58
ten avast je iba proti hávedi,nechráni to ani email,ani internetbanking...žiadne pridané funkcie
sthruska
21.09.16,15:14
Tak si niečo kúp. Free majú vždy nejaké obmedzenia.
kopretinka
21.09.16,15:58
takže avast som vyhodila,ntb mrzol,film na trúbe nešiel vôbec....som si spomenula,že minule som mala nejaké problémy,dala som si avast a hneď som ho vyšmarila...
misoft
21.09.16,16:01
Ani by som nepovedal, že nechráni IB. I vo Free má SafeZone - a to je bezpečné prehliadanie a pripojenie, dokonca i Secureline VPN! Platený je Avast Firewall a Sandbox.
kopretinka
21.09.16,16:08
mne ten avast nerobí dobre,išiel preč.....
štrnásť
02.10.16,06:40
Skus vymazat docasne subory, odinštalovať AVG a nainstalovať h oznovu. Takéto hlášky by mali zmiznúť. Samozrejme po celej aktualizácii.
kopretinka
02.10.16,14:38
vyriešené 21.9.
misoft
02.10.16,15:43
Poznámočka mimotemy
AVG už patrí Avast-u - cca pred dvoma dňami prevzali všetky akcie (doteraz mali cca 87% akcií AVG Avasťáci) - takže možno očakávať aj zlepšenie AVG.
kopretinka
02.10.16,16:55
mne robil zle avast....takže teraz pokazia aj avg
misoft
02.10.16,17:31
AVG bude i naďalej - budú ho robiť ďalej tí, čo predtým. Avast má na svoj produkt svojich vývojárov - len Avast a AVG patria jednému a aj financovanie bude od jedného.
Mimochodom - je divné, že u teba Avast problémy robí. Ja dokonca ani neviem, že ho vôbec mám - je ticho (herný režim - neotravuje, žiadne reklamy, žiadne bezvýznamné oznámenia, len v prípade ohrozenia z vonku).