Missy89
23.09.16,08:34
Dobry den,
vie mi niekto poradit ako v programe TKexe Kalender nastavim dni tak, aby 1.1.2017 nebol pondelok, ale nedela? Zvolila som si tyzdenny kalendar a rovno mi vyhodilo 1.1.2017 pon, 2.1. ut, atd.
Dakujem
Kabaka123
25.09.16,16:44
choď do položky Nastavenie - Dni(všeobecné nastavenie) a tam máš možnosť zvoliť poradie dní, ktoré začínajú buď Pondelkom alebo Nedeľou
Missy89
26.09.16,06:49
Ďakujem, ale toto nastavenie som nasla. Mne nejde o to, aby dni sli v poradi Ne, Po, Ut... ale o to, aby ak 1.1. vyjde na stredu, aby to streda aj bola. Teraz mi to automaticky hadze na prvy den v tyzdni (ano, ak si nastavim prvy den v tyzdni na nedelu, tak mi to tento rok bude sediet, ale co ked to bude iny den v tyzdni?). Snad som to vysvetlila zrozumitelnejsie :-)
Kabaka123
26.09.16,11:01
aha, ja som to zle pochopila, ja som z toho vyrozumela, že chceš, aby začínal týždeň nedeľou, dátum som ani nebrala do úvahy...

tak už som sa na to pozrela, zaujímavé je, že pri ročnom aj mesačnom je to ok, ale pri týždňovom je to tak ako hovoríš

zaujímavé ešte je, že pri ostatných rokoch to funguje, len pri 2017 nie

škoda, že nie je možné dodatočne zmeniť produkt z ročného alebo mesačného na týždenný,