tajmac
27.09.16,18:29
Je mozne nejakym kodom zablokovat prichadzajuce SMS ? Pred 2 rokmi som to robil kodom *35*0000*16#. Teraz uz to zrejme nefunguje
misoft
27.09.16,16:39
A na čom?
Klasický mobil, smartfón s Androidom, alebo s Win?
Ktorý operátor?
Už máš dosť príspevkov, aby si VEDEL, ako sa zadávajú otázky!
http://mobilmania.azet.sk/clanok/107523/ako-nastavim-blokovanie-prichadzajucich-hovorov-a-sms-pomocou-kodu
tajmac
27.09.16,16:50
Uz mas dost prispevkov aby si precital co pisem. Kody na tom vyguglenom linku NEFUNGUJU
viktorviktor
27.09.16,17:27
na hovory funguje Eset, skúšal si app Firewall; Call and SMS filter
má blokovať hovory a SMS
arizona
27.09.16,18:42
Chces blokovat vsetky sms,alebo len od urcitych cisiel?

S kodmi neviem pomoc,ale ja na to pouzivam aplikacie: Mozem to zdvihnut,alebo Calls Blacklist

V obchode play mas podrobne rozpisane, co vsetko mozes blokovat
misoft
27.09.16,19:05
Ale nemám krištáľovú guľu, aby som určil, čo to za šrot máš v ruke a od koho.
A ty máš dosť príspevkov, aby si vedel, že ak kladieš otázku, musíš dodať viacej údajov - taký všeobecný popis je na h***o - takže hľadaj si sám.
misoft
27.09.16,19:08
Radíme mu v teoretickej rovine. Pretože ten chytrolín sa ani neunúva podať všetky relevantné údaje - čo má za telefón, od akého operátora má telefón....
A ešte sa bude paprčiť, keď mu pripomeniem, čo sa patrí, keď sa pýta.
arizona
28.09.16,05:59
To je jeho chyba.Urcite mu je jasne,ze ked neda presnejsie informacie, ze ani nemoze dostat konkretnejsie odpovede .-)
tajmac
28.09.16,06:20
Ake viac udaje chces ? Mam ti napisat ako zablokovat prichadzajuce SMS ? To prave neviem. Pred 2 rokmi som to robil vyssie uvedenym kodom na vsetkych mobiloch.Ak nieco nevies nemusis reagovat za kazdu cenu . Vyguglit viem aj sam
tajmac
28.09.16,06:24
Ake presnejsie informacie ? V tom kode, co som napisal udaj 0000 plati pre t.mobile
tajmac
28.09.16,06:26
Ked ulozim cislo na Blacklist, zablokuje mi aj prichadzajuce SMS, alebo len hovor ?
buchač
28.09.16,06:34
tajmac (Dnes 09:24) Ake presnejsie informacie ? V tom kode, co som napisal udaj 0000 plati pre t.mobile
-------------------------
Misoft sa pýtal :
misoft (Včera 19:39) A na čom?
Klasický mobil, smartfón s Androidom, alebo s Win?
Ktorý operátor?
------------------------
Nejde iba o operátora. Ide aj o typ mobilu a jeho soft.
Už chápeš ?


TY nevieš čítať ??? Ale pindanie by Ti aj išlo.
tajmac
28.09.16,06:42
Pred 2 rokmi sa uvedenym kodom dali zablokovat SMS na VSETKYCH MOBILOCH. Uz chapes ? Pre t. mobile 0000, O2 9999. Ked nevies odpoved nepindaj
buchač
28.09.16,07:00
tajmac (Dnes 09:42) Pred 2 rokmi sa uvedenym kodom dali zablokovat SMS na VSETKYCH MOBILOCH. Uz chapes ? Pre t. mobile 0000, O2 9999. Ked nevies odpoved nepindaj
==================
Sorry...ale pindáš jedine TY.
Točíš o píčovine jak chorá krava.

Do otázky si nedal všetko.
Na doplňujúce otázky od iných si nedal odpovede tiež.

Nie každý má dilinovský T-mobil a chujový O2.
Dva roky nazad ? Kúúúwa, vývoj ide tak vopred, že tie dva roky je jak 100 rokov.
----------------------------
Mimochodom...ja to robím jak arizona...obťažujúce sms urvem na čiernu listinu a finito.

Ale normálny operátor ako Orange to má v základnej výbave...
https://m.orange.sk/prevas/prevassluzbyhlasove/blokovanie-hovorov/
-----------------------------
Ja odpovede viem...len Ty tápeš jak decko, čo si hľadá plienky...
tajmac
28.09.16,07:22
Ak sa to pred 2 rokmi dalo teraz nie, tak vyvoj ide dozadu - rovnako ako tvoj. Nepotrebujem zablokovat hovory, ale SMS. Tak si urvi cislo na blacklist, posli SMS a potom trep bludy. Ani tvoj trapny pomaranc to nedokaze. A vybavu ma asi taku, aku ty ......
tajmac
28.09.16,10:07
buhac: Podarilo sa ti uz v Pomaranci zablokovat prichadzajuce SMS ?