books
07.10.16,12:15
Dobrý deň, od minulého týždňa keď som na nejakej www stránke (Mozilla Firefox), tak sa mi spraví na počítači taký čiarový kód (viď prílohy) a nedá sa mi prečítať stránka.
Cez iný prehliadač to nerobí iba cez Mozillu.
Prosím Vás, čo to značí, dá sa to nejako spraviť, aby sa to nerobilo?
Ďakujem.
Martuk
07.10.16,10:39
skús prebehnúť systém antivirákom, prípadne antimalwarom, môžeš tam mať nejakú škodnú. Alebo neinštaloval si v poslednej dobe, resp. nesťahoval nejaké doplnky? Totiž môžu byť zavírené a robia ti tam bordel.
books
07.10.16,10:47
Ďakujem. Prebehla som systém antivirákom, našiel dva vírusy a robí to stále a ten antimalwar, tak to neviem čo je.
A neinštalovali sa v poslednej dobe žiadne doplnky.
Ale prečo to nerobí v iných prehliadačoch, iba v Mozille?
Martuk
07.10.16,10:54
skús si stiahnuť Iobit Malware fighter, prípadne CCleaner, Spybot Search&destroy a nechaj preskenovať celý systém. Uvidíš, koľko škodnej ti tieto programy nájdu. Možno má Mozilla niečo nejako divno nastavené alebo neviem. Antivirák nedokáže nájsť malwary, spywary a podobné chronty.
books
07.10.16,11:02
Ďakujem za rady a vyskúšam. Budem to musieť niekomu dať spraviť, kto je v tom zručnejší, lebo to je na mňa dosť zložité.
Kabaka123
07.10.16,13:32
odporúčam aj Malwarbyte... rovnako aj odinštalovať a nanovo nainštalovať MF, prípadne aj registre vyčistiť odporúčaným Ccleanerom
misoft
07.10.16,16:39
A spustiť FF v "núdzovom režime": -> Pomocník -> Reštartovať a zakázať doplnky
A postupne jednotlivé doplnky povoľovať. Zistí sa, ktorý to robí. Aktualizovať doplnky.
->Nástroje ->Doplnky (alebo kláv. skratka Ctrl+Shift+A) ->Zásuvné moduly a hore je modrým "Skontrolovať aktualizácie zásuvných modulov."
Ale toto môže urobiť i JAVA
books
10.10.16,04:19
Ďakujem všetkým za rady.