denya
08.10.16,12:29
Mám už pár mesiacov samčeka Bojovnice. Pred dvoma týždňami začal byť strašne neaktívny. Keď pláva, ťahá ho to stále na dno, stále len leží na dne a niekedy ho aj trochu otáča ale keď poťukám na akvárium, chvíľu pláva a potom zase ostane na dne. Žerie minimálne. Akvárko máme cca 15l vodu mením dvalrát za týždeň. V obchode nám povedali že bude stačiť na spodok kamienky a umelá rastlina a filtráciu nie je treba. Bojím sa že už dlho nevydrží, tak ak by mi niekto poradil budem vďačná.
jslancik
08.10.16,14:44
Škoda reči na také akvárium. To nie je akvarium, ale vedro s vodou. Nastuduj si veci o akváriu, o meneni vody, kŕmení, rastlinách, atd.
denya
08.10.16,14:53
Ďakujem za odpoveď. Moja mama chcela nenáročnú rybičku a v obchode v normálnom zverimexe nám odporučili práve túto rybu, a to čo som napísala hore v otázke, presne to nám odporučili pre ňu. Ale teraz po naštudovaní už mi je jasné, že ani zďaleka nestačí pre ňu mať to, čo nám odporučili. Každopádne ďakujem za odpoveď.
afrikánka
08.10.16,16:29
Tieto "akvárka" sa bežne kupujú deťom, ale treba sa zmieriť so skutočnosťou, že rybičky sa zakupujú každé 2-4 mesiace, málokedy sa dožívajú viac.