lotina
26.10.16,15:39
Zdravím vie mi niekto poradiť najjednoduchší program na JÚ? Doteraz som mal program, ktorý nik nepoznal a nemám sa s kým poradiť, tak ho chcem zmeniť. len nemám veľa času, potrebujem aby bol prehľadný a jednoduchý. Ďakujem moc.
Žabinka
26.10.16,13:43
najlepšie je stiahnuť si demoverzie pár rôznych programov, popozerať, poúčtovať trošku, a rozhodnúť sa na základe vlastných pocitov.. servis okolo programov je už asi podobný u všetkých, záleží aj ako ťa osloví cena, prípadne nasledovné upgrady..
každý si bude chváliť ten svoj, ja som napr. spokojná s MRP.. aj JU, aj PU..;)
Janiela
26.10.16,17:04
Ja som prešla z MRP na Pohodu. Rýchlejšie spracujem, prehľadnejšie, veľmi dobre vypracované výstupy.
Akurát v mzdách, mám pocit, že MRP bol trošku lepší. Ale neľutujem, že som prešla na Pohodu.

Pri MRP som mala problém asi tak po 16-tich rokov užívania, bohužiaľ, podpora bola veľmi arogantná. Zatiaľ jeden problém v Pohode, podpora veľmi slušná a inteligentná.

Mám aj klienta, ktorému som spracovávala účtovníctvo v Alfe. Veľmi inteligentný program. Omegu som skúšala len cvične, bolo to fajn. Ale program na mzdy Olymp - tak ten mi nesadol.

Ale ako píše Žabinka, treba vyskúšať demoverzie.
deanka
26.10.16,17:24
doporučujem program na JÚ od firmy SunSoft Dolný Kubín.
Dav
27.10.16,05:07
Treba popozerať demoverzie, ceny. Najjednoduchší na ovládanie je MRP, celkom zaujímavý sa mi zdá program KEEPI. Nemám rada ťažkopádne programy, kde je potrebné učiť sa ovládať program, potom prácne porobiť predkontácie a až niekde na konci je účtovníctvo, ale ten typ programu, kde si človek sadne a vie robiť s minimom predprípravy.
Galdia
27.10.16,06:01
Každý ti zrejme odporučí ten svoj "obľúbený", ktorý pozná... väčšina programom zvládne JU v poriadku, je to potom asi hlavne otázka ceny a komfortu ovládania...Okrem už spomínaných MPR (pre mňa nie je moc komfortný) a pohody, by som určite vyskúšal aj ALFU plus od KROSu - má všetko, čo potrebujem, vizuálne je prehľadný, dobre sa s ním robí, má daňové priznania a ak potrebuješ iba daňovú evidenciu alebo fakturovať, môžeš ho využívať zadarmo...
Katarína111
27.10.16,07:33
ja som už robila aj v Money S3, Wispe a teraz už 6 rokov robím v Pohode - som s ňou veľmi spokojná je jednoduchá, prehľadná a čo je veľmi dobré má veľmi milú a ochotnú technickú podporu
lotina
27.10.16,08:05
No zdravím sledujem, že je neskutočne veľa tých programov. Asi skúsim nejaké tie demo verzie a uvidím. Ale dík moc.
Galdia
27.10.16,08:37
jasné, treba vyskúšať... ak si teraz stiahneš demo, možno budeš mať šťastie a vyhráš ho zadarmo aj s notebookom ;-) - majú teraz akciu www.kros.sk/sutaz
ADB
04.11.16,09:46
Sami od seba boli v MRP arogantní, bez dovodu a neslušní a neinteligentný po Vaších 16 rokoch užívania? Sak napíste o čo islo a nie hadzať ludí do jedneho vreca, či ich urážať verejne vážená pani. Ja s podporou v mrp som problém nemal. Vždy ochotne pomohli a pritom je podpora zdarma čo pri iných softvéroch tak nie je.