lisette
04.11.16,15:32
Ahojte,

velmi dufam, ze mi tu niekto bude schopny poradit. Co musi splnat zahranicny obcan, aby sa u nas mohol uspesne uchadzat o studium??? Je to obyvatel mimo EU a studium by malo prebiehat v anglickom jazyku, kedze ten vie plynule a po slovensky nehovori. Nech patram ako patram, vobec mi to nie je jasne. Teraz neviem ci kazda skola ma svoje vlastne pravidlo, a ci ich obvolavat doradu ci mau nejake programy pre zahranicnych studentov, alebo ci plati rovnaky meter pre kazdu skolu na SR (teda sukromne maju mozno ine pravidla). Co statne? podmienky? ceny? Nema niekto kamarata/kamaratku zo zahranicia, ktory/a tu takto studuje???
Dakujem vam velmi pekne!
ivka70
04.11.16,14:43
Kazda skola ma vlastne podmienky.
Zvycajne maju centra pre zahranicnych studentov, takze sa treba obratit na tie.
Alkebo na studijne oddelenie.
Ale snad vie, co by chcel studovat, tak treba oslovit len tie fakulty, ktore prichadzaju do uvahy, ci vobec maju studium v Aj.
Nie kazda skola a kazdy odbor ho poskytuje.
lisette
04.11.16,15:25
On by chcel nieco ekonomicke....ekonomika, business a podobne. Takze proste len mam obvolat fakulty? dufam, ze aspon vedia konkretne povedat a nie ze ma budu odkazovat dalej a dalej... ak mas nahodou, alebo niekto nejake tipy na konkretnu uni, kde nejaky smer vyucuju anglicky, tak ocenim...buduci tyzden obvolam a dam vediet... dky ivka
ivka70
04.11.16,17:13
Urcite je na Fakulte managementu UK Bratislava a zda sa mi, ze aj Ekonomicka univerzita BA