petovsan
02.07.06,12:28
Chcem sa s Vami podeliť o jednu super čokoládovú tortu (nie veľmi pracnú):

250 g sušených sliviek, môžu byť aj marhule
2 lyžice kakaa
100 g čokolády s obsahom 65-70 % (doporučujem dodržať %)
50 g masla (používam Heru)
170 g kryštál. cukru
4 bielka (žĺtka použijte na niečo iné)
80 g hladkej múky
1 lyžička ml. škorice
šľahačka na ozdobu (nemusí byť)Rúru predhrejte na 190, teplovzdušnú na 170°C, dno tort. formy vyložte papierom, boky vymažte a vysypte múkou. Slivky namočte na 1/2 hod. do rumu (pre malých labužníkov radšej do horúcej vody).
Kakao, čokoládu na kúsky, maslo, 140 g cukru a 1 dcl horúcej vody pomaly zohrievajte za občas. miešania vo vodnom kúpeli, až bude hmota hladká, potom nechajte trochu vychladnúť.
Bielka vyšľahajte do polotuha a po častiach pridajte zvyšný kryšt. cukor. Ďalej pridajte múku, škoricu a zľahka premiešajte. Nakoniec vlejte čokoládovú hmotu a opäť zľahka premiešajte.
Cesto vylejte do tort. formy, navrch uložte odkvapkané slivky a pečte v rúre cca 1/2 hod.
Servírovať môžete aj so šľahačkou, príp. kyslou smotanou.
Lila
03.07.06,09:17
Určite vyskúšam, ten rum a slivky - to musí byť super!:)
Lila
26.07.06,07:28
Vyskúšala som, no žiaľ bez úspechu.
ZuzanaA
26.07.06,07:36
Vyskúšala som, no žiaľ bez úspechu.
A čo sa stalo? Nechutila? Nepodarila sa? :eek:
Nika
26.07.06,10:37
A čo sa stalo? Nechutila? Nepodarila sa? :eek:

To aj mňa teda zaujíma. Lebo si myslím že kombinácia slivky, rum, škorica je dobrá a môže byť veľmi chutná.........
ajacik
26.07.06,11:00
Vyskúšala som, no žiaľ bez úspechu.

prečo nie??????
Lila
27.07.06,09:23
No, nechcem byť netaktná, ale najlepšia na tom bola tá šľahačka.
Deti boli maximálne sklamané a ja duplovane, lebo som to robila môjmu
11-r. synovi k narodeninám. Žial, nikto už nechcel ani omrvinku.
Možno si myslíte, že som začiatočník, ale žiaľ nieje to tak.
Tiež ma to nemilo prekvapilo. Dodržala som celý postup aj tú nešťastnú čokoládu s toľkými %-ami som zháňala. Cesto bolo "husté a suhšie, málo sladké" a tie slivky tam vôbec nepasovali. Je to asi preto, lebo vyváram a vypekám samé nóbl jedlá a sme potom veľmi nároční.
Ale berte to všetci tak i včetne našej kolegynky, ktorá tu ten recept prilepila: " Sto ľudí, sto chutí."
PS: Asi som len ja taká prieberčivá.:rolleyes: