solide
18.11.16,08:05
Ahoj , mam vo svojom PC s win 7, Outlook 2010 SK, cez IMAP. Zial permanentne mi chodia mailom vselijake spamy a casto maily s virusmi, ktore mi vzdy ukaze moj NOD. Chcem sa ale spytat, neda sa nejako nastavit aby Outlook aj ked je v pocitaci otvoreny ked pisem nejaky mail postu automaticky nestahoval, ale synchronizaciu novej posty by som vzdy spravil manualne? Ide mi o to ze by som si radsej maily bez stiahnutia pozrel cez web rozhranie a tam ich vymazal bez toho aby sa skodlive maily stiahli do pocitaca? Pripadne neexistuje nejaka utilita, ktory by mi prichadzajuce maily ukazala a ja by som nevhodne maily hned na servery vymazal? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
duves
18.11.16,07:19
Spamovy filter sa da nastaviť priamo na stranke poskytovatela poštovej schranky. Napr. gmail to umožnuje. Ja stahujem maily cez POP3, a už si nespominam, že by mi tam chodili vírusy. Reklamy síce chodia stale. Ale odfilrovany humus ide rovno do SPAMOV a po čase sa maže. Zle na tom je to, že sa tam niekedy dostane aj nevinny mail.
solide
18.11.16,07:21
to som skusal ako prve, ale nefunguje to spolahlivo, viac raz filter nespravne detekoval spravu, ja si to chcem spravit ako som pisal.