pernicka27
18.11.16,18:02
fibrilacia predsieni
liečim sa na FP,beriem lieky na vysoky tlak,ako aj antikolaguacnu lišbu -xarelto,fibrilaciu mavam zhruba tri roky na zaciatku boli fp tak raz do roka,trvali zhruba 6-12 hod je to tzv parox.FP.konzultovala som aj ablaciu,ale bolo mi povedane,že nie je ešte pre mna vhodna,pred rokom som dostala antiarytmika Rytmonorm 300mg,ktory beriem len pri FP,po liekoch sa tovždy upravi do 12max 14 hod.problem je ,žezaposl rok som mala FP 8x tzn že viac ako pred uživanim antyaritmik,može matuživaný tychto liekov vplyv na to?a pri poslednejFP samistalo že som bola zrejme 4-5 sekund mimo ,zrejme synkopa.A po tomto zrazu FP skončila.ma niekto podobne skusenosti?dakujem
buchač
18.11.16,17:31
Terezia13
18.11.16,18:47
toto sú dosť závažné
zdravotné problémy, treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom a podľa toho sa riadiť, poprípade to konzultovať s ďalším kardiológom, tu nemôže nikto posúdiť, či je liečba správna a ide len o reakciu organizmu, alebo liečba správna nie je
pernicka27
18.11.16,19:51
ano to ja viem ..samozrejme konzultovat budem aj s lekarom aj ked každy hovori inak....prave preto sa pýtam či niekto ma skusenosti s touto chorobou...dakujem
Terezia13
18.11.16,19:58
tu nepomôžu skúsenosti, pretože každý má iný organizmus, lekár musí nasadiť liečbu individuálne