TamŠte
25.11.16,10:31
Martuk
25.11.16,10:15
1. toto nie je herné fórum
2. popozeraj si na herný stránkach recenzie a komentáre (abcgames.sk, sektor, zive.sk a pod)
3. záleží na tebe, aký máš vkus a čo ťa baví
Martuk
25.11.16,10:21
pýtaj sa čo chceš, mne je to jedno, ale potom sa nečuduj, keď dostaneš aj adekvátnu odpoveď. Ja som ti odpovedal slušne.
buchač
25.11.16,10:49
Ja mám Sims 5 - Užívaj si dôchodok ;)

UPP, že jaká fasa je to hra...:D
misoft
25.11.16,11:21
A) "Takže aj ja sa tu môžem pýtať to čo ja potrebujem a chcem !" - ten výkričník - to nám akože chceš rozkazovať? Tak to si na zlej adrese.
B) Stranka Porada svojim zameraním je primárne určená v oblasti ekonomiky, personalistiky, pracovno-právnych vzťahov, finančíctva. To ostatné je len okrajové.
C) O hre The Sims 4 sú špecializované stránky a fóra - takže si to vygúgli a tam hľadaj.
D) Čo je lepšie? Učiť sa, žiť a nie zabíjať čas hraním.
E) Ak sa neukľudníš - niekto iný ťa ukľudní - až ta za tvoje správanie odtiaľ vylúči.
TamŠte
25.11.16,11:34
Áno, ale predsa nie je zakázané na tejto stránke sa pýtať takéto otázky.
- ja hladam darček a zisťujem, ktorá s týchto hier je lepších, aby som nekupovala hluposti
- nie som nejaké male decko s ktorým by ste sa mohli takto rozprávať a k tomu mi ešte aj tikať
- celé som to myslela slušne a nie nejak rozkazovačne. A výkričník na konci vety znamená aj zvolaciu vetu. To sa učí v škole.
TamŠte
25.11.16,11:36
:D
misoft
25.11.16,11:38
Nie je zakázané, ale najskôr sa pozrieť, na čo je stránka zameraná. To isté by si sa mohla opýtať aj na fóre pre vozidlá značky Ford - a videla by si tie odpovede.... veď fórum ako fórum.
A k výkričníku - v jednom máš pravdu - znamená zvolávaciu vetu - napríklad "Poďte sem!" - lenže ty si použila spojenie "....chcem!" - teda sa dožaduješ, rozkazuješ - a toto sa tu netoleruje.
Mimochodom - toto si najskôr prečítaj:
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html - celé a podrobne, aby si bola "v obraze".
TamŠte
25.11.16,11:41
Takže aj ja sa tu môžem pýtať to čo ja potrebujem a chcem !
Treba si to prečítať znova. Komu som tým rozkazovala??? Ja som oznámila, že sa budem pýtať to čo ja uznám za vhodné a nakoniec som dala výkričník. Je to nejaký problém??
misoft
25.11.16,11:53
Použijem toto
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=v%C3%BDkri%C4%8Dn%C3%ADk
"výkričník, -a muž. r. interpunkčné znamienko označujúce zvolanie, rozkaz, výzvu al. upozornenie;"
takže ty nás nezvolávaš, nevyzývaš a neupozorňuješ, ale zostáva to posledné - rozkazuješ.
Teda si toto interpunkčné znamienko použila nesprávne, nevhodne a navyše v rozpore s Etiketou Porady.
arizona
25.11.16,11:54
Mas pravdu,mozes sa spytat, co chcel. Iba ta ludia taktne upozornili, ze tu asi odpoved nedostanes. Nakolko minimalne 99% Poradakov ani netusi na co sa pytas. Chi,chi...vratane mna.Ale z odpovedi uz chapem, ze asi o nejaku hru...
TamŠte
25.11.16,11:55
OK
Martuk
25.11.16,11:57
tak to si mala hneď napísať, že to má byť darček, to po prvé. Po druhé treba napísať pre koho (muž, žena) a po tretie pre akú vekovú kategóriu. Nikto z nás nemá veštecké gule, už sme ich toľko zničili preťažením, že nám ďalšie nechcú predať.
misoft
25.11.16,11:58
Odkaz pre toho, čo udelil Neužitočné (inak je mi to šum-a-fuk) - žiadny komentár to nie je - odpoveď je v bode C, v bodoch A je upozornenie na správanie, v bode B je rozobrané zameranie stránky - to sú informácie.
TamŠte
25.11.16,12:00
Ked Vám to vadí čo tu píšem, načo to riešite. Vobec som to ani nepísala Vám tak neviem čo je Vás do toho. Ak vám vadi jeden blby výkričník tak to je Váš problém.
môžem sa pytat co ja chcem - nie je rozkaz pre nikoho, ale proste len oznámenie ze sa budem pytat co ja chcem.
Je to zakázané? Nemám na nič právo? Sme demokratický štát ak si to niekto mýli s diktatúrou tak bohužial.
TamŠte
25.11.16,12:01
ja som žiadnu užitočnú odpoveď nenašla
TamŠte
25.11.16,12:03
Ak neviete všetky informácie prečo som sa tu pýtala takúto otázku, tak hned nevyskakuste a radšej si preverte fakty. Sudite a ani neviete čo je vo veci. Dalej si neprajem aby ste mi tikali.
Ked takto radíte všetkým tak potom tu ste uplne zbytočne.
Martuk
25.11.16,12:06
tak prepáčte. Odkiaľ však máme vedieť všetky fakty, keď ste ich na začiatku NEPOVEDALA!!!! Aké fakty si máme preveriť, keď o žiadnych nevieme?
misoft
25.11.16,12:09
Asi máme použiť naše veštecké schopnosti.... žial, krištáľové gule sa nám minuli....
A tu prichádzam opäť k Etikete Porady - TamŠte - prečítaj si to - časť Zadávanie otázok.
buchač
25.11.16,12:19
misoft (Dnes 14:09)
A tu prichádzam opäť k Etikete Porady
=====================

....a čo Ti (alebo niekomu inému) bráni zavrieť tému ???
misoft
25.11.16,12:25
Mne? Ich bin kein Moderator...
sthruska
25.11.16,16:11
My Ti netikáme. To tak môžu hodinky. Verím, že nie si malé decko. Ale Tvoj písomný prejav nasvedčuje opaku. Ale ja Ti teraz tvrdo tykám. A to mi dosť dlho trvalo, kým som sa to na internete naučil.
Martuk
27.11.16,07:19
pre toho debila, čo dal komentár, nie odpoveď - aby si sa neposral