Ajdinka
03.12.16,14:50
Poradil by mi niekto:potrebujem dostat film z dvd s kapacitou 8 giga na dvd s 4,7 giga?existuje na to daky program?
misoft
03.12.16,14:06
Treba ho zripovať a skonvertovať.
Ujo Gúgeľ - kľúčové slovo - konvertovanie video, ripovanie
Kabaka123
03.12.16,18:41
duves
04.12.16,08:20
alebo do gugla: dvd9 to dvd5 converter
Ajdinka
05.12.16,07:23
vdaka
Niran
08.12.16,06:18
Najjednoduchsi program na skopirovanie DVD s vacsou kapacitou je DVDFab 9. Program dokaze napr. odstanit bonusy a skopirovat len samotny film (co doporucujem pretoze kvalita filmu bude co najblizsie k originalu). V pripade ze skopirujes DVD aj s bonusmi kvalita pojde dolu tzn. bude horsia. V kazdom pripade treba pri takomto kopirovani z DVD9 na DVD5 (DVD9 je dvojvrstvove dvdcko, DVD5 je jednovrstvove dvd) ratat so zhorsenou kvalitou. Posielam odkaz kde si mozes dany softver stiahnut, je v slovencine a lahko sa ovlada.

http://leteckaposta.cz/573594684

Pozn.: Osobne by som si radsej zakupil dvojvrstvove DVD bezne ho dostat v obchodoch a skopiroval to povodne bez straty kvality videa. Dnes su uz napalovacky takmer vsetky dvojvrstvove takze v to nie je problem.
Niran
08.12.16,06:22
Ujo Gugel nie je to ani jedno ani druhe ale kopirovanie, konvert a ripovanie je nieco ine...
Ajdinka
08.12.16,06:53
dakujeeem
misoft
08.12.16,08:50
A ty si fakt na "gebuľu" - ujo Gúgeľ totiž podľa slov NÁJDE to, čo potrebuje.
Niran
08.12.16,18:12
Na geebulu si asi ty..pokial radis tak porad k veci a neohanaj sa tu googlom...uja google uz pozna kazdy...chytrak.
misoft
08.12.16,18:28
A) Ak niečo chcem - vyhľadám to najskôr na známych miestach - najpoužívanejšie je Google;
B) Ak to nenájdem, obrátim sa na fórum a tam opäť hľadám, či sa k danej otázke už nevyskytujú odpovede;
C) Ak nenájdem odpovede, alebo sú pre pýtajúceho zložité na pochopenie, tak sa opýta položením otázky.

Takže - kto je tu chytrák?
Že si tu dal odkaz na úložisko, kde je tvoj program uložený... to z teba nerobí experta.
Niran
09.12.16,19:27
Tak asi ked sem da niekto otazku tak to znamena ze sa v tom nevyzna a preto sa pyta. Nie kazdy je taky mudry a chytry ako ty. Ulozisko som sem dal aby ta slecna co sa pytala nemusela hladat tzn. ze som sa jej snazil pomoct a neohanal som sa v odpovedi Googlom ako niekto. A ten program nie je moj aspon o tom neviem, pretoze ja som ho nevytvoril...a nepamatam sa ze by som niekde spominal ze som expert na to tu mame takych ako si ty.