enka81
14.12.16,12:10
Potrebovala by som radu, syn by chcel dávať nejaké videa hier na youtube /prosím, nekomentovať, ci je to vhodne alebo nie, to ukočírujem sama/, melie o tom už pomaly rok, som v tom ale uplný laik, co by k tomu potreboval. Okrem kamery, ktorú mu na to požičiam, by chcel aj slúchadla a mikrofón. Keďže bude nahrávať hry na Xboxe 360, riešim teraz aké slúchadla a mikrofón. Je lepšie oddelene abo spolu?Kde sa budu napájat sluchadla, na Xbox, alebo môže aj na TV? Xbox nemá vstup 3,5jack, TV áno. Vopred prosím o zhovievavosť a prípadne konkrétne tipy.
misoft
14.12.16,14:00
Pokiaľ Xbox nemá analógový zvukový výstup (Jack) - tak je zbytočné uvažovať o samostatných/kombinovaných slúchadlách.
Mám dojem, že Xbox 360 používa pripojenie takýchto zariadení špeciálny kombinovaný konektor v hernom ovládači (gamepod).
http://diit.cz/data/images/thumb/20541_2b9e5e4fbd.jpg?1251210639.
Takže je potrebné zháňať toto len pre Xbox určené a kompatibilné.
Alebo potom to obchádzať rôznymi "vylepšeniami" - stačí pozrieť na YT - How to use.....Xbox 360.....
TV prijímač má (možno) zvukový výstup pre slúchadlá (Jack), ale ten nie je kombinovaný na to, aby sa tam zapájali slúchadlá s mikrofónom.
enka81
15.12.16,06:15
ďakujem za radu, idem teda niečo pohľadať