Kamilo1
29.12.16,12:52
Zdravím .... Máte niekto skúsenosť z niektorym parnym čističom na laminatovu podlahu...??? nie všetky su vraj vhodne... kedže mame doma psa tak treba skoro každy deň zmyvat podlahu.... z parnym čističom by to bolo rýchlejsie...
arizona
29.12.16,15:44
Podla mojich skusenosti parny cistic na laminat nie je moc vhodny,zanechava cmuhy.
Je skor vhodny na velke,rovne plochy, do bytu,kde treba obchadzat nabytok a hrany je dost neprakticky a tazky.

Mne osobne sa velmi osvedcil na podlahy tento rucny cistic https://www.hej.sk/mop-sada-vileda-easy-elektro-wring-and-clean/ .
lujza.j
29.12.16,15:49
Mne nie nedaju sa s nim "namiest" psie chlpy ak po vysavani nejake ostatnu a vzdy dake hned su:)
Kamilo1
30.12.16,07:34
my chceme parny hlavne koli dezinfekcii aby bola pdlaha cista lebo cakame prirastok...
sosak
30.12.16,09:20
Kamilo1 (Dnes 09:34) my chceme parny hlavne koli dezinfekcii aby bola pdlaha cista lebo cakame prirastok...
---------------------------------------------------------------
Ak máš psychické zábrany fungovania psa, ktorý je členom vašej rodiny po príchode bábetka, tak sa buď zmieriš zo skutočnosťou, že podlaha v tvojom byte nebude nikdy sterilná, alebo podaruj psa dobrým ľuďom. Je X domácností v ktorých chovajú psa a majú malé deti a normálne existujú.
Kamilo1
30.12.16,09:39
skor mi ide o to ze sa stale olizuje a podlaha je zacapkana
sosak
30.12.16,09:58
To bude neustále, nedá sa tomu vyhnúť...
arizona
30.12.16,12:08
Akej dezinfekcii? Ak je tvoj psik zdravy a pravidelne odcervovany,tak by nemal byt ziaden problem.Bacile sa dostanu do bytu aj inou cestou,nielen na psovi.A dieta sa potrebuje od narodenia "stretavat" aj s roznymi bacilami,nemoze zit ako v inkubatore,aby si jeho organizmus vytvaral prirodzenu imunitu./vid osady,ake su tam decka odolne.../
ANNA
01.01.17,11:18
na laminátové a drevené parkety sa neodporúča parný čistič. Skús pozrieť toto. Mám s tým osobné skúsenosti a veľmi dobré už to používam roky mám už druhý. http://www.bonaspraymop.sk/
Kamilo1
01.01.17,14:39
ano psik ma vsetky ockovania atd... len dost capka podlahu tak koli tomu....
Kamilo1
01.01.17,14:48
no to som uz niekde vydel....ale to nezmije pekne celu podlahu ako klasicke zmivanie... ci?
buchač
01.01.17,15:11
Kamilo1 (30.12.16 09:34) my chceme parny hlavne koli dezinfekcii aby bola pdlaha cista lebo cakame prirastok...
==================
Hm...
Myslím si, že obyčajný vysávač postačí. Následne vytrieť podlahu. Ozaj...to decko bude akože okamžite behať ???

ALE je nevyhnutné vydenzifikovať včetko, čo sa len dá...napríklad Savo, Fixinelu.
Nezabudnite tiež cumlíky vyvariť v H2SO4...;)
afrikánka
01.01.17,15:46
buchač, k tvojej dezinfekcii....ak bude kojené a miesto cumlíka použije prstíček ?