Žabinka
03.01.17,09:50
Prosím poradiť, čo by to mohlo byť, podobá sa to na miniatúrneho lúčneho koníka, veľkosť cca max. 3-4mm, zelená farba.. Ostávajú na parapete malé zelené stopy, s bodkou v strede.. A aj to chodí, aj skáče.. Hľadala som aj cez google.sk, ale nič podobné som nenašla..
lujza.j
07.01.17,09:26
Zabi substrat nie je moc mokry...ze by si hoveli na nom? Ja mam iba orchid.lietajuci hmyz okolo ak nic nerobi moc neriesim....aj ked otravuje
Ak mas aj ine kvety kuk aj na ne ci aj tam nebyvaju....
Žabinka
07.01.17,09:34
Zabi substrat nie je moc mokry...ze by si hoveli na nom? Ja mam iba orchid.lietajuci hmyz okolo ak nic nerobi moc neriesim....aj ked otravuje
Ak mas aj ine kvety kuk aj na ne ci aj tam nebyvaju....
vyhodila som bylinky, okolo ktorých bolo stôp na parapete najviac.. myslela som že už som sa toho zeleného skákajúceho tvora zbavila, lebo pár dní som nenašla žiadne stopy ani živého tvora.. a dnes ráno zasa stopy, okolo rozmarínu..:confused: a aj živý skákač.. tak som rozmarín zabalila do sáčku, zatiaľ stihli z neho povyskakovať asi 4 kusy, tie som zabila.. už ostal posledný rozmarín a ostrihaná saturejka.. obe sú suchomilné, tak neprelievam.. no uvidím, čo bude.. len ma prekvapilo, že som na internete nenašla žiadne informácie, čo by to mohlo byť..
lujza.j
07.01.17,10:04
Zabi zajdi do kvetinarstva a ukaz...ak je pani od fachu mozno identifikuje...