Semirra
06.01.17,16:30
Chcela by som sa vás k tomuto môjmu problému opýtať. Tak ako to teraz je do Biosu vstúpiť nedokážem a skontrolovať nastavenia. Zo všetkého mi vychádza, že je potrebné otvoriť PC, potom nájsť jumper a vymazať obsah CMOS, pre istotu so zapnutým antistatickým náramkom. Podarí sa mi však potom otvoriť BIOS klávesami, ktorými ho na mojom PC otváram? A podarí sa mi pri nastavovaní BIOS aspoň použiť klávesu "optimálne nastavenie"? Obávam sa najmä nastavenia Advanced. Viem, že nastaveniami BIOSu sa dá upraviť výkon počítača, zatiaľ však na to nemám dostatočné znalosti, aby som sa púšťala do takejto práce. Ani nepotrebujem nejako zvyšovať výkon PC... Poradíte?
sosak
06.01.17,15:52
Máš to všetko nejako popletené. Na základe všetkého čo si napísala ti môžem poradiť, aby si sa do PC vôbec nemontovala a nechala to na odborníka, čo sa rozumie do počítačov. Nerozumiem, že v čom chceš poradiť. Do biosu sa dá dostať aj bez otvárania PC.https://www.google.sk/search?q=vstup+do+biosu&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=O71vWPvMLqGo8wfoqZH4BQ
Semirra
07.01.17,07:24
? *
Viem, že máte správny názor na vec, súhlasím s vami. Nemám potrebnú kvalifikáciu a teda by som sa do toho PC nemala montovať, ak si len vyslovene nekoledujem o ďalšie problémy...je tu ale také moje ale, že s tým PC sa zaoberám už dlho a mám taký pocit, že prišiel čas, aby som už problémy začala riešiť už ja (s pomocou alebo radou). Aby som sa už konečne pohla z tej jednej hladiny na ktorú ma tá moja nekvalifikovanosť stále vracia. Takže súhlasím s vami, to je jasné. Iba mám dilemu. Čo vy na to? Semirra.