sirinka123
09.01.17,12:19
Dobrý deň. Poradíte mi, prosím?Mám uložený súbor v JPG a keď ho chcem vytlačiť, tak mi vypíše, že okraje v sekcii 1 sú nastavené mimo plochy, ktorú je možné vytlačiť. Mám si ten dokument nejako upraviť, alebo čo s ním? Ak ho treba upraviť, poradíte, ako? Nie som veľmi zbehlá v tomto. Už vopred vám pekne ďakujem:-)
ivka70
09.01.17,11:22
Tlacis ho priamo ako obrazok alebo ho mas vlozeny v nejakom dokumente?
Teda v akom programe ho tlacis?
ivka70
09.01.17,11:22
Skusila si dat len OK? Vytlacilo nieco?
sirinka123
09.01.17,11:32
Je to tabuľka s textom, ktorú som si zkonvertovala z PDF do JPG a napriek tomuto upozorneniu okrajov mi ho vytlačí, ale mám to celé rozhádzané
sirinka123
09.01.17,11:36
len by som chcela vedieť, ako si mám upraviť tie okraje, keď mi vypisuje to upozornenie
ivka70
09.01.17,11:52
V akom programe to mas a tlacis?
Pidgey
09.01.17,12:12
zkonvertovala z pdf do jpg? nejako mi unika zmysel, pokial si nechcela do jpg dokreslit nieco doplnujuce. asi najrychlejsie riesenie nez nieco vysvetlovat - skoripuj si ten jpg obrazok napr do wordu a daj vytlacit odtial.....tam si to prisposob strane (necham min okraj nejakych 7mm),a vytlac tak. jpg je obrazok, tam by sa pri tlaci nemalo nic rozhadzat, maximalne by to ho nevytlacilo cely. Prip si stiahni program irfanview (program na prezeranie obrazkov) a tam pri tlaci obraza si vies nastavit ako sa ti ma vytlacit (originalna velôkost, prisposobit strane, ci ina mierka) Mozno su podobne moznosti aj v inych programoch - nepoznam/nepouzivam
viktorviktor
10.01.17,12:46
skús pozrieť nastavenia v tlačiarni aj v textovom editore /najmä/ - veľkosť, druh papiera, - tlačiť na výšku či šírku,