prievan
13.01.17,21:05
Mam prezentaciu v open office. Normalne fungovala. Po preinstalovani windowsu mi nejdu videa. Obrazky idu normalne aj texty.
misoft
14.01.17,06:43
Video je prítomné na disku? Prezentácia totiž musí mať zdrojový súbor, aby vedelo prehrať.
prievan
14.01.17,14:23
Dakujem za zaujem. Uz som na to prisiel. Napisem to podrobne, lebo nikde na nete to nie je popisane a je neprijemne, ked ma na to clovek prichadzat sam. Takze. Mam hotovu prezentaciu v Impresse (Open Office). Obrazky, texty, videa (mp4). Po preinstalovani Win 8.1 som samozrejme prisiel o vsetky programy, aj tie na obsluhu prezentacie. Vysledok - nesli mi spustit videa v prezentacii. Vsetko - prezentacia aj vsetky jej sucasti (zdrojove subory) boli pekne spolu v jednom priecinku. Preinstaloval som Open Office na najnovsiu verziu - nic. Stiahol som najnovsiu Javu - nic, stiahol som Quick Time Player - nic, stiahol som niekolko starsich verzii Java (hlavne 32 bit. lebo Open Office nejde s Javou 64 bit!) - nic. Odinstaloval som vsetky Java okrem verzie 6 (32 bit) A TO BOLO ONO!
Uz to ide. IMPRESS + JAVA verzia 6!!! Inak nie...
misoft
14.01.17,17:07
Zaujímavé..... ja používam Libre Office a tam to všetko funguje aj s Javou 64bit. - Skús použiť Libre Office - OpenOffice totiž skončil s aktualizáciami, Libre Office je "klon" OO, nakoľko všetci (skoro všetci) vývojári prešli do The Document Foundation - takže OO stagnuje.