Ela_T
17.01.17,21:56
Rada by som zistila ci ma niekto dobre/zle skusenosti so stolarstvom v nadpise. Nie je to cely nazov stolarstva ale kto ma od nich kuchynu, tak pochopi. Stolar sa nam neozval 3 mesiace tak by som rada zistila ci som ojedinely pripad alebo nie.
Prosim piste konkretne skusenosti.

Vdaka
buchač
17.01.17,21:04
Ela_T
17.01.17,21:09
Ahoj buchac
rada by som verila ze makaju, ale po troch mesiacoch bez jedineho slova od nich tomu uz neverim. Ak makaju na inych zakazkach ked moja mala byt podla zmluvy hotova v auguste, je to na zaplakanie.
Ak nechcu zlu recenziu, nech sa teda aspon ozvu ze nestihaju a dam linku dokoncit inemu stolarovi.

Je to skoda, lebo robia kvalitne linky. Lenze skus zit tri mesiace bez kuchyne a dalsie tri s jej polovicou.
kukučka
17.01.17,21:18
Lenže táto stránka má iné zameranie a nevieme názor druhej strany. Čo máš v zmluve? Škoda viac písať, aj tak to admin zmaže. Nebude kvôli tebe chodiť po súdoch za ohováranie.
Ela_T
17.01.17,21:30
V zmluve bolo napisane ze dodacia lehota je 4-5 tyzdnov od zaplatenia zalohy.
Vychadzalo to na koniec Augusta.
Termin sme predlzovali do oktobra - na tom sme sa ustne dohodli. Dalej sme sa nedostali lebo sa so stolarom neda spojit.
Aj ja by som rada poznala nazor druhej strany.

Moj povodny komentar nie je ohovoranie, ale v kategorii "tip" aky som tu na stranke videla vela.

@ Kukucka, ked pises ze admin maze komentare ktore konkretne menuju firmy tak odstranujem nazov z povodneho komentara ale neviem ako teda moj tip moze niekomu pomoct ked nepomenuva firmu
Ing. Ľubomír Janoška
18.01.17,07:59
Neodporucam nemenovane stolarstvo z Pezinka. Pracu robia sice dobre ale s meskanim 5 -6 mesiacov, nekomunikuju a nereaguju na maily/telefonaty.
Ak zvazujete od nich kuchynsku linku, radsej sa poobzerajte po inom stolarstve - usetrite si nervy.
"Pomohla" si zopár stolárom, ktorí môžu príjsť o kšeft, lebo sú z Pezinka.
Tvoj "tip" nebol šťastný nápad, či už menuješ alebo nemenuješ.
buchač
18.01.17,08:19
"Pomohla" si zopár stolárom, ktorí môžu príjsť o kšeft, lebo sú z Pezinka.
Tvoj "tip" nebol šťastný nápad, či už menuješ alebo nemenuješ.

Už včera som dumal nad tým, či nejde o nejakú antireklamu od konkurencie.
Ono v dnešnej dobe je všetko možné.

---------------------------------------------------

K uvedenému...?



Lenze skus zit tri mesiace bez kuchyne a dalsie tri s jej polovicou.

Ešte by ma aj zaujímalo, či platba bola vykonaná vopred alebo len nejaká záloha.
Čudujem sa, že také veci niekto vybavuje mailom, telefonicky.
Ja by som veru sadol do auta........a ;)
kopretinka
18.01.17,08:38
Neodporucam nemenovane stolarstvo z Pezinka. Pracu robia sice dobre ale s meskanim 5 -6 mesiacov, nekomunikuju a nereaguju na maily/telefonaty.
Ak zvazujete od nich kuchynsku linku, radsej sa poobzerajte po inom stolarstve - usetrite si nervy.
nuž,keď nemenované,tak načo to sem píšeš.
nechápem,prečo si to neriešiš osobne s nemenovaným majiteľom?
Nedodržali termín,tak zruším objednávku a idem inde.
misomiso
18.01.17,08:52
A ktore stolarstvo dodrziava terminy? Ja taka nepoznam. Odnaucili sme sa manualne robit, kazdy dnes chce byt pravnikom alebo financnym poradcom, pripadne sociologom. Na ZS zrusili predmet "dielne", ludia si uz nevedia ani vycistit filter na pracke alebo umyvacke riadu. A bude to coraz horsie. Pripravte sa na to, ze budete menit iba fabricky vyrobene kusove nabytky, na nieco "na mieru" mozeme zabudnut. pripadne - vysukat rukavy, nakupit stroje a vyrobit si to mozeme sami.
lujza.j
18.01.17,09:20
Ja som mala stastie...chlapík co mi robil skrine a iné...dodrzal aj termin a ani cena sa zahadne ako to tu je moderne nezvysila:)
Ela_T
18.01.17,11:46
"Pomohla" si zopár stolárom, ktorí môžu príjsť o kšeft, lebo sú z Pezinka.
Tvoj "tip" nebol šťastný nápad, či už menuješ alebo nemenuješ.

Už včera som dumal nad tým, či nejde o nejakú antireklamu od konkurencie.
Ono v dnešnej dobe je všetko možné.

---------------------------------------------------

K uvedenému...?



Lenze skus zit tri mesiace bez kuchyne a dalsie tri s jej polovicou.

Ešte by ma aj zaujímalo, či platba bola vykonaná vopred alebo len nejaká záloha.
Čudujem sa, že také veci niekto vybavuje mailom, telefonicky.
Ja by som veru sadol do auta........a ;)

Nie som konkurencia :)
Keby som si vedela linku spravit sama na kolene, tak by som nemala dovod pisat na Poradu
Zaloha 2000 bola poslana vopred, zvysok mal byt po dokonceni.
Za stolarom som osobne v dielni nebola lebo nie som z Pezinka a bez telefonickeho dohovoru sa nechcem zbytocne prehnat ked tam prave nemusi byt.
Telefonicky nam to fungovalo prve tri mesiace, potom uz nie.


@ kopretinka, ked pozries komenty vyssie, v povodnej sprave som mala uvedeny nazov stolarstva ale admin by ho najskor zmazal (rovnako to funguje aj na Modrej streche)

Vcera som odstupila od zmluvy a znova cakam na vyjadrenie od stolara. Mojim cielom tu nebolo ohovarat ho ale zistit ci ma aj niekto iny s nimi negativnu skusenost.
buchač
18.01.17,12:57
Zaloha 2000 bola poslana vopred, zvysok mal byt po dokonceni.


Toto ja stále nepochopím...položiť toľkú sumu na drevo a vopred ???
Osobne by som dal 1/10 z celkovej sumy zákazky...maximálne !
kukučka
18.01.17,14:08
Dobre tomu rozumiem? Ty si si objednala linku a poslala peniaze bez toho, aby si toho človeka videla?
Ela_T
19.01.17,07:09
Ale chod, kukucka - nie som idiot
Jasne ze som videla stolara ked bol u mna merat kuchynu.
Tvrdil ze potrebuje 2 tisicky na material a za ne nam po 3 mesiacoch dodal polovicu kuchyne.
Problem je s tou druhou, ktora dalsie 3 mesiace stoji a nehybe sa.

Zmenila som charakter mojho povodneho textu lebo Janoska ma pravdu v tom ze to moze uskodit poctivym stolarom z Pezinka.

Ak mate niekto konkretne skusenosti s profi stolarom, prosim piste mi ich.