MySpace
21.01.17,15:43
Ahojte, nie je to prvý krát, čo sa mi večer pred spaním stalo, že mi silno pulzovala žila na jednom mieste na nohe. Nechcelo to prejsť, ani pri zmene polohy, ani po masáži toho miesta. Dala som si aj čistú vodu, kebyže mám veľmi hustú krv od nepitia. Nechápem. Prejavuje sa to pri sedení, aj státí, počas chôdze si to neuvedomujem. Je to nepríjemný pocit, keďže to cítiť a je to aj priamo vidieť ako to tepe na tom mieste. Potom som zaspala. Nie je to však prvý krát, čo som sa s tým stretla. Dnes sa to zmiernilo. Cítim si to miesto a ako by sa to presunulo po iných častiach nôh, ale miernejšie a nie je to tak vidieť, iba cítiť. Paradoxne po zmeraní mám nízky tlak 80 na 55. Skúšala som si dať aj vitamíny, keby že mi niečo chýba. Čím to je? Čo môže byť za tým? Stretlo sa už niekto s niečím takým?
ivka70
21.01.17,15:06
Nemas sklon ku krcovym zilam? Ci uz predpoklad v rodine alebo sedave ci povolanie, kde cely den stojis a pod.?
Kazdopadne aspon kvoli svojmu pocitu istoty by so sa o tom porozpravala s lekarom pri preventivke.
Anika61
21.01.17,15:20
K lekárovi a na cievne vyšetrenie.
Terezia13
21.01.17,15:48
môže to byť aj nesprávna obuv - vyššie opätky, ale odporúčam aj ja lekára
220870
21.01.17,16:30
Blokovanie energetických centier tzv čakry. Veľmi zložité vysvetliť to bytosti čo o tom nemá páru.
lujza.j
21.01.17,19:00
Estetic
23.01.17,09:48
Treba sa ozvať obvodnému lekárovi a prípadne cievny lekár s prístrojovým vyšetrením danej oblasti.
andrej221
23.01.17,18:52
Skús siahnuť po niečom dostupnom ako sú napr masti, krémy alebo tablety. Tablety značky Enerex Serrapeptáza sú síce drahšie ale pripnem ti k nim link so stránkou aj so zľavou http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/. Tieto tablety sú priaznivé pre zúžené cievy, napomáhajú rozkladu odumretých tkanív, krvných zrazenín ,cýst ... treba si prečítať viac na tej stránke