Blackinko
22.01.17,10:00
Som dva roky po stabilizacnej operacii bedrovej chrbtice , mam sest srobov momentalne mam chripku a strasne mi trpnu obidve nohy chcem sa opytat ci je to normalne .Za odpoved vopred dakujem
Mila123
22.01.17,09:02
a názor lekára bol aký?
Blackinko
22.01.17,09:15
No to trpnutie noh mi zacalo v piatok od zaciatku chripky ale je to dost silne trpnutie tak neviem ci to ma suvis s chrbticou ci s chripkou
Mila123
22.01.17,09:21
vieš, že tu chodia aj lekári, ale takto odpovedať, bez vyšetrenia sa nedá, pritom aj moja dcéra je lekárka, ak by som sa ju na to opýtala, už viem aká by bola jej odpoveď.....
buchač
22.01.17,09:30
Aj u jedinca bez uvedenej operácie je to normálne.
Presnejšie povedané...u niekoho áno a u niekoho nie.

Chrípka predsa má svoje vedľajšie príznaky, kde bolí celý celý človek a nie ešte operovaného...na nete si nájdeš toho habadej.

Mám chytené križovatky...tie by vedeli rozprávať.
kopretinka
22.01.17,11:45
ak sa ti nedá vydržať do rána,zavolaj 112,opíš svoj stav,aj to,že si po operácii,možno ťa ukľudnia,že je to normálne,možno uznajú,že to netreba podceńovať a pošlú sanitku,lekár na mieste zhodnotí....
Valcake
22.01.17,16:52
Nie, nie je to normálne. Najmä keď sa to zhoršilo pri chrípke. Ja som bola pred dvoma rokmi skoro mesiac v nemocnici a to nie som po operácii chrbtice. Mám problémy s platničkami, ale operovať sa nedám. To pred dvoma rokmi po chrípke sa mi zapálilo medzistavcové puzdro...má to presný názov, iba sa mi nechce hľadať. Tlačilo to na nerv..a hrôza. Mala som ukrutné bolesti, ktoré sa stupňovali a nedalo sa vydržať bez infúzii.
Podľa mňa neodkladaj návštevu lekára, lebo sa môže zhoršovať. Držím palce!
Estetic
23.01.17,10:47
Môže to byť v súvislosti s infektom,ale nemusí,toto sa nedá na diaľku posúdiť a bolo by to nezodpovedné.Mila 123 má pravdu.