Forexík
27.01.17,07:41
Dobrý deň, potreboval by som poradiť ohľadom nasledovnej veci. Už niekoľko rokov študujem obchodovanie na burze konkrétne menové páry (FOREX). Keď že v tejto oblasti postrádam nejaký sociálny kontakt s podobne postihnutými osobami, rád by som si vytvoril stránku, alebo niečo podobné kde by som streamoval môj monitor s obchodnou platformou, aby si určitá uzavretá skupina mohla pozrieť môj štýl obchodovania a diskutovať aj live (stačí chat). Nechcem to ale robiť úplne verejne ako napr live stream na youtube, ale stream by videli len osoby ktoré nejakým spôsobom potvrdím. Viete mi prosím poradiť nejaký jednoduchý spôsob ako by som to mohol zrealizovať? Vopred ďakujem
ConsilliumWorks
27.01.17,06:43
V prípade, že majú všetci zainteresovaní Skype, tak to je najlepšia možnosť. V prípade, že nie tak join.me je skvelá alternatíva, ktorá nevyžaduje registráciu.
Forexík
27.01.17,09:51
ďakujem za radu, skype mi nevyhovuje nedokážem tam nastaviť ktorú časť obrazovky chcem streamovať, potom neviem ako mám nechať streamovať bez prebiehajúceho hovoru. Ide mi proste o to, že ja nechám streamovať monitor napr. od 8:00h do 17:00h a člen skupiny keď sa niekam prihlási môže vidieť moju časť monitoru, ktorú nastavím. Join.me sa nejak neviem vysomáriť.
ConsilliumWorks
27.01.17,11:43
Na join.me môžete nastaviť aj to, čo chete zdieľať, a tuším je to možné aj na skype. Nevadí, skúste teda TeamViewer (ten je tuším aj v SVK jazyku, takže by nemal byť problém s nastavením)