Semirra
27.01.17,14:39
Môj PC má nejaký neštandartný zvuk chodu pri štarte (hučí). Pri prehliadnutí otvoreného som nezistila nič nezvyčajné, aj zvuk chodu bol normálny. Zistila som, že PC má tento zvuk iba keď je pripojený na internet (lokálne pripojenie káblom). Keď odpojím kábel internetu, tak je zvuk štartu normálny. Poradíte mi čo s ním ďalej? Okrem toho zvuku pri štarte je aj nejaký veľmi pomalý. To však spolu asi nebude súvisieť...?
Chobot
27.01.17,13:46
Ako robíš si z nás prdel???? To budeš každé 2 týždne zakladať tú istú otázku??

http://www.porada.sk/t292684-zvuk-chodu-pc.html#post2920307

Ja ti poradím. Odpoj počítač, otvor okno, pozri, či niekto nie je pod oknom a vyhoď ho von oknom. Potom choď do Alzy a kúp si nový počítač.

V tej téme sme ti už poradili viac, než dosť. Ak ti to nepomohlo, zavolaj si kamaráta, priateľa, alebo ak ho nemáš, tak popros nejakého kolegu, čo sa vyzná v PC, aby prišiel k tebe a to čo hučí, opravil.

Tvoje otázky mi pripomínajú záznamy v letovom denníku lietadla:

Poznámka: Niečo je uvoľnené v pilotnej kabíne, hrkoce to.
Mechanik : Niečo bolo utiahnuté v pilotnej kabíne, teraz to nehrkoce.

Ak sa niekto chce zabaviť viac, tu je takých hlášok viac:

https://www.cas.sk/clanok/259951/umriete-od-smiechu-najvtipnejsie-rozhovory-medzi-dispecermi-a-pilotmi/
Semirra
27.01.17,13:52
Ale nie, myslím to úplne vážne. Vaša rada nestojí ani za ..., nemusíte byť na mňa zlí, nemáte prečo.
Chobot
27.01.17,14:00
A čo čakáš, že ti odpovieme? Presne to isté, čo v tej prvej téme. Nič nového si nenapísala. Ani len ten zvuk si nenahrala.
Chobot
27.01.17,14:13
Ale napíšem ešte niečo, moju skúsenosť so synom.

Tvrdil, že sa mu prehrieva PC. Ja som mu ho skladal pred cca 3 rokmi, vyhral som sa s chladením má tam aj ukazovateľ teploty. Ventilátory má nastavovateľné. Keď už ich púšťal naplno, že mu PC hučalo ako keby lietadlo štartovalo, a skrinku PC dával ofukovať izbovým ventilátorom, tak som si povedal, že sa na to pozriem.

Teplotné čidlo ukazovalo teplotu grafickej karty 85 st. C. Po otvorení skrinky som zistil, že tam má asi pol kila prachu, ktorý bráni prúdeniu vzduchu. Poriadne som povysával skrinku a zrazu bola teplota iba 50 st. C, ani nemusel ísť ventilátor chladenia naplno.

To len tak, že mladí niekedy riešia veci úplne inak, než by sa mali.
Semirra
27.01.17,14:25
Nič nové som nenapísala? Pátrala som, a zistila som to, čo som napísala do otázky. Je to chyba, keď som dala rovnaký názov otázky? Zvuk som nenahrala, lebo som to nikdy ešte nerobila - t.j. neviem ho nahrať. Buď robím vec poriadne, alebo ju potom nerobím...Čo čakám, že mi odpoviete? Určite nie to, že ma odkážete na nejakého môjho kamaráta...To určite nečakám. Ja si z vás nerobím srandu, tak ani vy si nerobte zo mňa. Ja neriešim iba jedinú vec - aby som ju mala na druhý deň vyriešenú, to iba tak na margo.