laky1406
03.02.17,14:05
ako mam nainštalovať sieťový adapter wifi po preinštalovani z 8 na 7 nejde mi vôbec wifi ani nájsť siete ide len cez kábel.. ani mi neukazuje sieťový adapter na wifi....za rady vopred ďakujem
robovi
03.02.17,13:34
Asi operacny system nenasiel(nema zabudovane) ovladace pre tvoju wifi sietovu kartu.
Klikni pravym tlacitkom mysi na tento pocitac. V roletke vyber vlastnosti. Potom spravca zariadeni. Ak ju mas v zozname pod sietovymi adaptermi so zltym otaznikom, treba s internetu stiahnut ovladac pre tu sietovu kartu a pre konkretny operacny system Teda win7.
Ak v tom zozname nie je, je mozne ze ju operacny system nenasiel vobec. Aj take sa stane. V tom pripade treba niekde zistit co mas v pc za sietovu wifi kartu a obdobne stiahnut pre nu ovladace z internetu a nainstalovat.
Ak mas notebook, lahko mozne, ze wifi sietovy adapter sa pri instalacii nezapol a v tom pripade ho system nevidi. Je potrebne ho zapnut kombinaciou tlacitiek Fn a F5. Mozno to bude Fn a nieco ine. Posledna moznost je, ze je karta vypnuta v biose, ale to nepredpokladam, ak si sa v biose nehrabal, co si myslim, ze asi nie.
misoft
03.02.17,13:43
Málo údajov. Aký PC/NB? Aký je v PC/NB WiFi adaptér (výrobca).
Pokiaľ sa jedná o PC - karta sa hľadá podľa výrobcu karty na jeho stránkach, pokiaľ NB - na stránkach výrobcu NB.
misoft
03.02.17,13:45
V podstate pravda. Iba malá poznámočka - doplnenie. Niektoré NB majú kombináciu fn+F2, fn+F5, fn+F8 pre zapnutie WiFi adaptéra - niektoré majú dokonca fyzický vypínač. Nepoznáme značku, typ NB - nevieme posúdiť.

Doplnenie - na obrázku je Acer Extensa 2509 - takže http://www.strejda-google.cz/#acer+extensa+2509+drivers
Hľadat Network & Wireless Drivers
nunenko
03.02.17,15:09
moja rada je jednoduchá, pri inštalácii buď pripojený práve cez tenkábel, zatiaľ som nemal najmenší problémm s ovládašmi, a to som instaloval staré šunkyteda preinštaluj,
choď na stránku výrobcu NB a nájdi s ovládač pre win7, stiahneš a naisťaluješ ho