Ivopa
09.02.17,13:06
Moja manželka má ruku v sadre, Po dvoch týždňoch jej sadru dajú dole.Na rehabilitácii jej povedali, že ju objednajú až niekedy v apríli.Pýtam sa, či je to možné? Veď predsa nemôže mať ruku nehybnú,musí s ňou cvičiť odborník!!
Takže neviem čo ďalej. Za každú radu ďakujem. Ešte dodám, je to v Rajci a najbližšia rehabilitacia je v Žiline.
bjuty smis
09.02.17,12:09
oznám to svojej zdravotnej poisťovni, odporučia ti iného doktora....v prípade potreby aj nezazmluvneného, preplatia mu to....
Xanti
09.02.17,12:10
Je to bežná realita, určite je viac lekárov v okolí, treba ísť k inému. Kto má menej pacientov.
A never tomu, že ak jej dajú dole sadru bude mať nehybnú ruku, rozcvičovať si ju môže aj sama ... a bežne používať.

A to mi dali dole gyps v oktobri a december som chodila na rehabku, tak mám čerstvú skúsenosť a ruka mi neodletela, a bežne som ju používala aj pred rehabkou.
Ivopa
09.02.17,12:14
Tu nikto nepinda a aby si vedela je to pravá ruka a je zlomená v zápästi. A moja manželka má 65 rokov s pozdravom.
Xanti
09.02.17,12:37
Nechcela som aby to tak vyznelo, ale ja som tiež mala ruku v zápästí zlomenú. Ako som mladšia ale zase mám iné zdravotné problémy a ruku používam normálne. Netreba sa toho báť.
Tiež som bola ako "pokakana" ked mi dali dole sadru tak prvé dva dni strach .. a potom som i zabudla.
buchač
09.02.17,12:41
Naši rodičia nemali také vymoženosti, ako je tá rehabilitácia...a prežili.
...starých rodičov ani len nespomínam.

Či ???
Dav
09.02.17,13:22
Príspevok som upravila.
Estetic
14.02.17,11:21
Môže si to dovoliť ak má vyčerpaný limit.Určite je v okolí aj fyziotherapeut za peniaze,alebo potom počkať.