Janko82
09.02.17,14:48
Už rok mám problém s kolenom .Stále sa mi v ňom vytvára voda ,bol som už aj na operácií s tým ,že mám poškodený meniskus,ale pri operácií zistili ,že meniskus je v poriadku,takže nerobili nič. Vodu mám týžden potom tri dni kľud a stále dookola. Pri naplnenom kolene v noci niekedy poriadne bolesti. Mal už niekto taký problém. Dajte mi vedieť .Ďakujem
vulxy
09.02.17,16:32
ja som si zvykol na noc zabandazovat koleno s takym gumenym obvazom, a mne to pomahalo ale uz nejaky cas mam nastastie pokoj
Valcake
09.02.17,18:00
Lekár najprv operoval, aby zistil, že meniskus je v poriadku? Na MRI si nebol?..príp.iné vyšetrenia. O kolenách sa tu už popísalo veľa. Dožaduj sa vyšetrení u ortopéda, lebo tu ti ťažko niekto pomôže.

...http://www.porada.sk/t82843-bolest-kolena-a-jeho-artroskopia.html
buchač
09.02.17,18:06
LEN rok ??? :eek: :confused: ;) :rolleyes: :cool:
Terezia13
09.02.17,18:11
napadli ma dve veci - vymeniť lekára a bandážovať koleno najmä pri záťaži, ja som si nakúpila rôzne bandáže a budem skúšať, ale najprv poriadne vyšetrenie, ako radí "valcake", bandáž je už len riešenie, ale je potrebné zistiť príčinu a odstrániť dôvod
Janko82
10.02.17,05:33
Bol som na magnetickej a tá ukázala ,že je poškodený meniskus , tak na základe toho som šiel na tú operáciu a pri otvrení bol v poriadku.
Janko82
10.02.17,05:34
To je to ,že nevedia prečo sa tam robí tá voda. Niekedy je to veľmi bolestivé hlavne v noci,až kosť ma bolí z toho ...
Janko82
10.02.17,05:38
Mám takú elastickú bandáž ,ktorú používamm aj cez deň v práci. Trochu lepšie sa mi chodí ,ale bolesť a tlak je stále..
ladynika
15.02.17,06:19
No neviem, ale podla mna to moze mat minimalne dve priciny.Bud ti koleno nieco mechanicky drazdi a to sposobuje tvorbu vody, napr zaciatocne opotrebenie chrupavky, ale to by predpokladam pri artroskopii lekar videl...za druhe mozes mat nejake zapalove ochorenie a to sposobuje tvorbu vypotku v klbe...robili ti nejake ine vysetrenia? Obstreky? Kortikoidy do kolena ti neaplikovali? Urcite to treba riesit, pretoze je to zataz pre klb a moze prist k nezvratnemu poskodeniu a opotrebeniu..