kniha2
12.02.17,14:43
Pekný deň asi pred 2 mesiacmi mi vytrhli 3 zuby museli mi to zašiť lebo som pri upchati nosa pískal išiel mi vzduch cez jasna von.. dnes neviem prečo sa mi rana otvorila mam dieru v jasnách a pri umelom upchatí nosa znovu mi ide vzduch pri vydýchnuti do ust cez dieru v jasnách. vie niekto poradiť ?zubarovi idem až v piatok ,neviem čo robiť . vdaka
Anika61
12.02.17,13:50
Ja odporúčam aby si vyhľadal -a zubára skôr,nech to dorieši.....no mne trhal len dva naraz,práve preto aby sa nevyskytli podobné komplikácie....lebo tri naraz to je už väčší zásah a ďasno sa nemusí tak rýchlo zahojiť
Dva mesiace stará rana sa nezavrie"sama treba to opäť zašiť.
Anika61
12.02.17,14:10
Ak správne predpokladám jedná sa o vrchné zuby očný atď.?
misomiso
12.02.17,14:23
Ja som mal tie dieru do nosa po trhani ocneho zuba. Antibiotika, ktore mi povinne predpisal lekar som si ani nevybral z lekarne a na rozdiel od toho som si kupil Mumio (antibiotikum, ktore pouziva Taliban) Prve tri dni som nejedol aby som si neinfikoval ranu. Po troch dnoch kompletne zrastene aj vyhojene, lekar nechcel verit, vraj take rychle hojenie este nezazil. Ked som mu povedal, ze som nebral antibiotika, tak sa na mna dival, ze mi treba psychiarta, videl som na nom, ze mi ani neveril. Chcel som iba napisat, ze velmi zalezi, co sa deje v ustnej dutine prve hodiny a dni po zakroku.
Terezia13
12.02.17,14:34
nuž, tu ti to nikto neopraví, ani nepomôže, keď sa ti rana otvorila, mal si vyhľadať zubnú pohotovosť a určite nenechávať toto na piatok
kniha2
12.02.17,14:51
Mumio to dostanem bežne kupiť v lekárni
misomiso
13.02.17,20:53
Ano, ale do rany je teraz jedine vhodne od Dr. Popova, pretoze ostani vyrobcovia maju problem s balenim proti vzdusnej vlhkosti a pridavaju tam mastenec.
buchač
13.02.17,21:08
kniha2
mi vytrhli 3 zuby museli mi to zašiť
--------------------------------------------
misomiso
Ja som mal tie dieru do nosa po trhani ocneho zuba.
==========================
Nie jeden zub...ale TRI zuby !!!!!

Že sa rana otvorila ? Dokonca po dvoch mesiacoch ?
Akože sama od seba ?

Sorry, ale toto sa mi nejak nezdá...
------------------------------------------
Mumio a či antibiotikum ?
Kto nemusí, nedá si.
Ak lekár predpísal, tak mal dôvod...predpisuje z ohľadom na každého pacienta a jeho stav individuálne.