robovi
12.02.17,23:43
Odporucte mi prosim instantny cokoladovy, alebo kakaovy napoj, ktory sa riedi, resp. zaraba vodou. Ziadnu kavovinu, ani kavu. Kolegovia piju kavu, ja ju nemusim. Mam k dispozicii varnu kanvicu a vodu. Dakujem.
taiko
13.02.17,06:59
Len preboha nic instantne :)
Rozmiesaj si normalne kakao s lyzickou krystaloveho cukru a zalej horucou vodou. Najprv iba trosku, rozmiesaj na kasicku a potom dolej horucu vodu
buchač
13.02.17,07:09
kopretinka
13.02.17,08:01
:eek:
a už si pil kakao zarábané vodou? bez mlieka??
sosak
13.02.17,08:03
Aj bez mlieka sa dá. Ja bežne takto pijem.
korela
13.02.17,09:47
manžel si takto zarába 100% kakao niekoľko rokov do vody, a nikto mu neudáva množstvo cukru ako v hotových zmesiach, kde je toho kakaa podstatne menej, a vidí kvalitu kakaa
robovi
13.02.17,09:57
Nie, neuvazoval. Caj pijem bez ohladu na to, ze pijem aj cokoladove, ci kakaove napoje. Nepotrebujem si udrziavat hladinu kofeinu, ale chcem si vychutnat teple kakao, tak ako si ini ludia vychutnavaju kavu.
robovi
13.02.17,10:01
Pokusal som sa o to iste, ale kedze som zvyknuty na mliecnu verziu tohto napoja, tak mi to s vodou nechuti. Skusal som aj sojove mlieko, ako nahradu, ale ani to nie je prave orechove, teda kakaove. Hladam skorej alternativu, v ktorej je uz mlieko zmiesane s kakaom. Cukor si nasypem, kolko mam chut.:-)
korela
13.02.17,10:37
robovi, manžel pije bez cukru, ako náhradu za kávu, nepostačil by ti k tomu kopček čerstvej šľahačky? ev. kúsok masla
afrikánka
13.02.17,11:31
Zadaj si "horúce čokolády a kakao-HEUREKA" ....nájdeš tam desiatky produktov, medzi nimi aj nápoje so sušeným mliekom, srvátkou :)
robovi
13.02.17,12:09
Toto je velmi dobra myslienka, dakujem, vyskusam.
kopretinka
14.02.17,18:16
nepíšu tam zloženie,predpokladám,že min.50% bude cukorr...
Terezia13
14.02.17,18:31
taiko, no niečo si ma naučil, máš pravdu, nie je to vôbec zdravé, ja občas pijem instantnú horúcu čokoládu, je ich veľký výber, mala som už aj z horkú z Kauflandu, tá mi nechutila, dala som si do nej mlieko aj cukor, myslím si, že kakaový prášok zaliaty vodou môže zapekať, kto má takéto problémy určite, lekári odporúčajú pri hnačkách za malú lyžičku kakaa - prášku zapiť vodou
buchač
14.02.17,19:06
kopretinka (Dnes 19:16) nepíšu tam zloženie,predpokladám,že min.50% bude cukorr...
=======================
Kvalitkáááá....jak sviňa !!!
Ale táááá cena...no nekúp to !!! ;)

Dobrý podnázov to má..." Alegria ".
Asi sa pomýlili...správne by malo byť..." Alergia ".
------------------------------------

Nestlé Alegria Cocoa Beverage Powder 1 kg, čokoláda

Sladená rozpustná zmes na prípravu kakaového nápoja s mliekom.
Zloženie výrobku: Cukor, sušená srvátka, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 14%, sušené odtučnené mlieko 13,6%, zahusťovadlo (Karboxymetylcelulóza), jedlá soľ, aróma.
http://www.kavacaje.sk/produkt/33/nestle-alegria-cocoa-beverage-powder-1-kg-cokolada
buchač
14.02.17,19:45
Amstrad (Dnes 20:12) cena je 5,91, nieco ine si vyguglil.
====================
Presne toto som čakal...že cena. ;)
Takže inak, pre lepšie pochopenie pre tých spomalených :

1. Jeden predajca predáva za cenu X a ten druhý za cenu Y.

2. Ak si myslíš, že ten iný alebo ostatné nápoje od Nestlé sú v inej "kvalite", tak potom sorry, si poriadne naivný.

3. Čaj pijem len v solídnej zime. Teraz som dopil kvalitné pressko.
buchač
14.02.17,21:28
Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty.
http://www.porada.sk/member.php?u=105474