julo24
12.03.17,18:49
Uz davnejsie som zistil, ze moju stranku umiestnuje Google rozdielne v zavislosti nie kvality, navstevnosti a SEO roznych nastaveni stranky, ale podla toho v akom prehliadaci dam vyhladavat podla klucoveho slova. Teraz napr. po klesnuti z 1 strany v Google cez Firefox az na 9-tu stranu, ked dam to iste vyhladavanie cez Edge, alebo IE, tam je stale na prvej strane... Vie niekto ako to vlasne funguje a preco a ako umiestnenie suvisi s prehliadacom? Donedavna som myslel ze umiestnenie zavisi vysostne od kvality nakodovania stranky a veci okolo kvality SEO optimalizacii...
Takto to divne vyzera, ze ked niekto bude vyhladavat moje sluzby cez Firefox tak mam smolu a naopak, ak je to pouzivatel IE alebo Edge, som na prvej strane. Fakt divne... (stale hovorilm o vyhladavani cez Google)
ZahradnikAmater
17.06.17,22:57
To testovanie v rôznych prehliadačoch si robil na jednom a tom istom počítači? A čo si iné robil v tých prehliadačoch: Google totiž môže výsledky vyhľadávania personalizovať. Tak ako reklamy. Upravovať podľa osobných preferencií/histórie minulého vyhľadávania a klikania na výsledky.
julo24
18.06.17,17:35
Skusal som to na tom istom PC, nic ine som s prehliadacmi nerobil. Teda som na kazdom len otvoril Google a dal vyhladat konkretnu moju stranku. Vysledok bol taky, ze sice bol vsade Google, ale na kazdom prehliadaci zobrazilo na inej urovni.
Dodkoo
18.06.17,19:54
Vyskúšaj to urobiť na inom PC alebo na svojom ale tak že vymažeš všetku históriu aj cookie v každom prehliadači. Testuj to tam kde nepotrebuješ nechať históriu, najlepšie net kaviareň.
ZahradnikAmater
19.06.17,19:04
Alebo využiť anonymný režim prehliadača.