kuravesele
13.03.17,03:01
Ma niekto skusenosti s liecbou boreliozy biorezonanciou? Ako ano ake boli vysledky?
Zauzana
24.10.18,20:30
Ano ja...len neviem, či vám moja skúsenosť po viac ako roku pomôže. V prvom rade, pokiaľ máte na mysli akútnu boreliózu, tj. v štádiu EM alebo na základe pozitívnych protilátok v krvi, ja som preferovala antibiotiká. Dovolím si odporúčať pani doktorku Ďurovskú, Bratislava. Po preliečení antibiotikmi rôznorodé zdravotné problémy pretrvávali. Skúsila som biorezonanciu - Mudr. Šuch, Bratislava. Chodila som na premerania a procedúry viac ako rok, raz za 7-10 dní. Táto doba je individuálna, závisí od toho, aké kto má záťaže v tele. Veľmi mi tiež pomohla diagnostika EAV prístrojom - Mudr. Vlachová, Bratislava, ktorá mi presne, na základe premeraní, stanovila ktoré potraviny áno a ktoré vynechať. Niektoré potraviny som musela prestať konzumovať dočasne, niektoré už asi navždy. Odvtedy, čo som bola nútená začať riešiť problém s boreliózou uplynulo cca 8-10 rokov a ja nemám žiadne zdravotné problémy, jediná diagnóza, ktorá mi zostala je intolerancia laktózy. Prajem vám všetko dobré.