Petra182
14.03.17,12:48
Vážená pani učiteľka, vážený pán učiteľ,
som študentka Pedagogickej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove, v rámci mojej diplomovej práce Vás prosím o vyplnenie tohto dotazníka. Primárnym cieľom dotazníka je zistiť mieru integrácie prierezových tém do obsahu vzdelávania na primárnom stupni školy. Váš názor je veľmi cenný a dôležitý, preto Vás prosím o pravdivé odpovede.
Všetky informácie sú anonymné.
Vopred Vám ďakujem za Váš čas a spoluprácu.

https://docs.google.com/forms/d/1HtZpZzEaoxmi7kla8VLSqk8K2ZwdE95vsHWlzLUtR4c/edit
veronikasad
14.03.17,11:56
Petra, vitaj na Porade. Na čarovné slovíčka si zabudla ?
Do textu príspevku treba uviesť čo od priloženého odkazu očakávaš a pre koho je určený.
Petra182
14.03.17,12:02
Nezabudla, ospravedlňujem sa zato. Na Porade som prvý krát, toto je môj prvý príspevok. Zatial sa len oboznamujem so zadávaním príspevkov. Snažila som sa to upraviť dodatočne, len sa to zrejme nedá / doteraz som nezistila, kde sa to robí. Nečakala som, že mi to ihneď odošle a nebudú tam ďalšie možnosti na pridanie textu.
Petra182
14.03.17,12:06
Milí učitelia.
Prosím Vás o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci. Budem rada ak si nájdete čas na vyplnenie dotazníka, Váš názor je pre mňa cenný. Ďakujem, prajem príjemný deň.
veronikasad
14.03.17,12:06
Zadala si to do debaty, tak aspoň v ďalšom príspevku doplň pre koho je odkaz určený. Požiadam moderátora aby ti to tam presunul, ak to nevieš sama.