expresso
14.03.17,18:31
Dobrý deň,
Na prvom slajde v powerpointe mám niekoľko odrážok textu.
Chcel by som aby keď na niektorú textovú odrážku kliknem, aby sa spustilo video. Po prehraní videa, aby sa znovu zobrazil prvý slajd s textovými odrážkami.

Zatiaľ mám spravený úvodný slajd s textovými odrážkami a videa mám na ďalších slajdoch. Spravené mám hypertextové prepojenie na potrebné video. Avšak keď sa video prehrá, neviem docieliť aby prezentácia zase skočila na úvodný slajd.
Ďakujem za každú radu.
ivka70
14.03.17,18:17
skopiruj prvy slide na novy slide nasledujuci po videu. Prezentacia bude pokracovat a otvori ten novy slide, ktory vyzera presne tak isto ako prvy.
expresso
14.03.17,19:27
Žiaľ keď keď by sa malo video prehrať po druhý krát, video sa automaticky neprehrá. Ja potrebujem aby sa všetko automaticky spúšťalo. Čiže prehrá sa video, skočí do menu. Vyberiem a prehrám ďalšie video a znovu mi to skočí do menu na prvý slajd. Stále dokola..
ivka70
15.03.17,05:32
ako video chces prehrat po druhykrat?
ty si tie slidy musis urobit tak, ze prvy slide, prehra prve video, za nim kopia druheho slidy, kde vyberies 2.video a spustis, za nim dalsi slide (kopia prveho) so spustenim 3. videa atd.
misoft
15.03.17,10:35
Ale PowerPoint takto nepracuje - nie je to video s menu, kde sú jednotlivé kapitoly. Pri tvorbe prezentácie sa v poradí zadávajú jednotlivé slide (slajd) a PP ich potom prehráva v nastavenom poradí od prvého po posledný.
To si si pomýlil s tvorbou videoprezentácie s menu.
Takže, ak to chceš takto vytvor niečo podobné https://www.youtube.com/watch?v=yFqeORhiVKM
expresso
15.03.17,11:38
Vďaka. Vyzerá to použiteľne, len asi budem musieť obetovať použitie na tablete. :(
misoft
15.03.17,13:10
Stačí nejaký malý DVD prehrávač + televízor a je to. Televízor sa vždy nájde. Niekde majú i DVD prehrávače, prípadne si zoženieš len na prehrávanie nejaký lacný....