Sarlotka
17.03.17,16:23
Ahojte, prosím neviete mi poradit zrazu mi nefunguje zep, vsetko som preinstalovala , vykazujeme mi cez overenie AES chybajúci podpisový komponent...
zorzi
19.03.17,17:26
Mám podobný problém. Po minuloročnom upgrade na windows 10 mi prestalo fungovať podpisovanie prostredníctvom ZEP cez internet explorer. Stále sa mi však dalo podpisovať cez mozillu firefox, ktorú prestala FS podporovať od roku 2017 (ako sa píše na stránkach FS). Riešila som to včas s technickou podporou na FS ale ich rady mi boli na nič. Všetko som znovu odinštalovala a nainštalovala a tiež mi vykazuje cez overenie AES chýbajúci podpisový komponent. Mozilla fungovala ešte aj vo februári ale už prestala. Využívam teraz "núdzové riešenie" podávania cez e-dane pod javou (tam to podpisuje ZEP-om bez problémov). Predtým som používala okrem FS aj e-dane pod windows ale tam nie sú k dispozícii všetky tlačivá (napr. všeobecné podanie, daň z vína, atď.). Tento problém dúfam raz vyriešim.
Sarlotka
23.03.17,19:32
dakujem, mne sa to podarilo rozbehat na internete exploreri... doteraz som pouzivala mozillu a áno máte pravdu od najnovšej verzie to nie je možné... edane java mi zepom nefunguju... tie sa mi zatiaľ rozbehat nepodarilo... hlavka vyssie v zadaní je vraj bezpredmetná ...