Jon3
18.03.17,16:54
Prosím vás pomôžte mi ! Stratil som heslo na pobox je to už veľmi dávno čo som ho používal pretože bývalá priateľka mi zmenila heslo a teraz sa k nemu neviem dostať skúšal som už všeličo ale neviem si rady a teraz ho potrebujem pýtal som sa aj jej ale ona ho už tiež zabudla Prosím poraďte mi ako sa môžem dostať s5 k svojmu e-mailu skúšal som to už na tej stránke strata hesla odoslal som všetky potrebné informácie čakám čakým A stále nic Prosím poraďte mi Dakujem
misoft
18.03.17,16:26
Pokiaľ si použil možnosť zabudnut heslo - tak len čakať. A dúfam že si nedal odkaz na zaslanie obnovovacieho hesla práve na pobox....
Ale pokiaľ sa pobox nepoužíval viac ako rok - schránka bude zmazaná.
Je tam ešte možnosť prihlásiť sa FB heslom a aj Google heslom (ale ja som to neskúšal - moja kôra šedá mozgová si zatiaľ heslá pamätá.... i po roku......
Môžeš skúsiť (ak máš) aj heslo z atlas.sk .... za pokus to stojí....
Jon3
18.03.17,16:39
No musel som si založiť nový e-mail tiež ho mám na poboxe A na ten som si dal zaslať odkaz ale nič mi nechodí už dlhší čas neviem urobil som zle ? A ide o to že neviem ani heslo na fb pretože aj to mi zmenila :(
misoft
18.03.17,16:43
No zbohom...... bola teda pekná mrcha...... a ty (s prepáčením) si riadny truľo, keď si jej dal prihlasovacie údaje.
A pokiaľ to už ani ona nevie (ale to pochybujem).... tak sa možno už k svojim e-mailom nedostaneš.
Mimochodom - používať Pobox ako hlavný e-mail - riadna hlúposť. Ten je vhodný akurát na jednorázové potvrdzovanie niečoho, pretože (a tiež mám Pobox) aj po nastavení všetkého, neustále tam chodia debilné reklamy....
Jon3
18.03.17,16:53
No to bola !!! A máš pravdu bòl som trulo no ale keď s niekým chodíš dôveruješ mu skade som mal vedieť čo sa stane veľmi sa do týchto vecí nerozumiem :( potreboval by som sa dostať aj na fb ale nedá sa to pokiaľ nemám prístup na ten e-mail pretože tam mi chodili aj upozornenia A správy hm čo teraz ? Naozaj sa s tým už nedá nič robiť ?
korela
18.03.17,17:59
Ak si spomenieš na obdobie, kedy si sa u nich registroval, využi prvú asociáciu, čo ti napadne, funguje.
.
Nezabudnuteľné heslo je domáci miláčik, radšej neskúšajte nikoho, aby ste sa nezľakli, ako sa dá ľahko niekomu vstúpiť do schránky. :-(
Jon3
18.03.17,18:14
No to bolo už veľmi dávno keď som sa prví krát registroval A kedy to bolo presne to už bohužiaľ neviem :( Ďakujem pekne
Ivana24895
28.03.17,16:27
hahha mojko jon3 to bola riadna mrcha však :D
misoft
28.03.17,17:19
Reagujem neskôr..... zásada je: na dôležité veci nepoužívaj tie free e-mail služby typu pobox, azet, zoznam a pod. Nemajú dobré antispamové filtre, v prípade obnovy hesla je to na dlhé lakte - dlho to niekedy trvá. Ako záložný e-mail nikdy nezakladaj na rovnakom e.mailovom klientovi - vždy niekde inde. E-mailových klientov (aspoň niektorých) - nepreväzuj s FB profilom - bude istota, že aspoň jeden bude "čistý" a nebude ho možne ukradnutým profilom zmeniť - viď tvoj prípad.
Z mojej skúsenosti (nie je to návod!): hlavný na g-maili, záložný na windowslive (teraz aj outlook) - pomocné na post, pobox, azet - pomocné preto, aby som ich používal na krátkodobé registrácie. Pre jednorázovú registráciu používam 10 minute e-mail.
U tých hlavných mám ako záložný vždy ten druhý....
Mal som aj na yahoo - ale po úniku dát som ho zrušil..... našťastie ..... bol to fakt len núdzový záložný.... nič sa mi tam nepreposielalo.
korela
28.03.17,18:07
Vďaka tebe som išla do jednej starej schránky, prišlo mi ľúto, že prídem o obsah, a čo bolo kedysi zautomatizované, veru som zabudla. Do 40 min. som si spomenula len kvôli tomu, že v tom čase som mala zaužívaný okruh hesiel.