solide
20.03.17,14:06
Ahoj mam na svojom notebooku nainstalovany WIN 7 SK Ked kryt zavriem, notebook sa prepne do spanku, ked kryt otvorim, , notebook sa nastartuje a potom sa ukaze obrazovka so zamknutym uzivatelom typu administrator /pozeral som sa v nastaveni kont/, je tam len jeden ucet typu administrator/, ked na ucet kliknem, az vtedy sa mi ukaze win7 s pootvaranymi oknami. Neviem ako nastavit, aby sa mi po otvoreni krytu hned ukazal windows, tak, ako som ho zanechal predtym a nie ikonka s uzivatelom a pod nim zamkunuty, resp, ako nastavit automaticke odomykanie. Dakujem za kazdu, dobru radu. J
misoft
20.03.17,16:19
https://support.microsoft.com/sk-sk/help/324737/how-to-turn-on-automatic-logon-in-windows
Alebo po preklade postup:
Ak chcete použiť Editor databázy Registry na zapnutie automatického prihlásenia, postupujte nasledovne:

1) Kliknite na tlačidlo Štart a potom na položku Spustiť .
2) V Otvoriť zadajte príkaz Regedt32.exe a stlačte klávesu Enter.
3) Vyhľadajte nasledujúci podkľúč databázy Registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon
4) Dvakrát kliknite na záznam DefaultUserName, zadajte svoje užívateľské meno a potom kliknite na tlačidlo OK .
5) Dvakrát kliknite na DefaultPassword položku, zadajte heslo a potom kliknite na tlačidlo OK .

Poznámka: V prípade, že DefaultPassword hodnota neexistuje, je potrebné dodať. Ak chcete pridať hodnotu, postupujte nasledovne:

a) V ponuke Upraviť, kliknite na tlačidlo Nový a potom prejdite na položku Textová hodnota .
b) Napíšte DefaultPassword a potom stlačte Enter.
c) Poklepte na DefaultPassword .
d) V dialógovom okne Upraviť reťazec zadajte heslo a potom kliknite na tlačidlo OK .
Poznámka: Ak nie je reťazec DefaultPassword zadaný, zmení systém Windows automaticky hodnotu kľúča AutoAdminLogon z 1 (true) na 0 (false), zakázanie funkcie AutoAdminLogon.

6) V ponuke Upraviť, kliknite na tlačidlo Nový a potom prejdite na položku Textová hodnota .
7) Napíšte AutoAdminLogon a potom stlačte Enter.
8) Poklepte na AutoAdminLogon.
9) V dialógovom okne Upraviť reťazec zadajte 1 , a potom kliknite na tlačidlo OK .
10) Ukončite Editor databázy Registry.
11) Kliknite na tlačidlo Štart , kliknite na položku Vypnúť a potom zadajte dôvod do komentár do textového poľa.
12) Kliknite na tlačidlo OK vypnite počítač.
13) Reštartujte počítač. Teraz sa môžete prihlásiť automaticky.

alebo iný postup
http://www.zbynek.adamh.cz/cs/061756/Pocitac/Clanky/Zruseni-hesla-pri-prihlaseni-Windows/
buchač
20.03.17,16:39
Keby si sedel vedľa mňa a diktoval, čo mám robiť, tak by som to určite dobabral...;) :D :D :D
misoft
20.03.17,16:45
Ten druhý je komfortnejší.....:D
solide
20.03.17,17:41
pouzil som ten druhy postup. odklikol "pouzivatelia mozu pouzivat pocitac az po zadani hesla", stale sa mi vsak aj po restarte zobrazi uvodna obrazovka s pouzivatelom. Pokusal som sa to aj v prvom postupe a zmenil som hodnoty: AutoAdminLogon z 1 (true) na 0 (false), zakázanie funkcie AutoAdminLogon. a stale to iste -:(
mahony1
20.03.17,17:51
- Ovládací panel\Hardvér a zvuk\Možnosti napájania
- tam v menu vybrat "Pozadovat zadanie hesla pri prebudeni pocitaca"
- v spodnej casti vybrat "Zmenit momentalne nedostupne nastavenia"
- zaskrtnut "Nevyzadovat heslo"

:-)
misoft
20.03.17,17:53
No vidíš - i to je jednoduché....
solide
20.03.17,18:10
VELMI POEKNE DAKUJEM, TOTO JE PRESNE TO CO SOM POTREBOVAL -:) j