mi-ma-bo
21.03.17,11:55
Ahojte, mám nainštalovaný ako primárny prehliadač Google Chrome. Ako úvodnú obrazovku mám nastavené Nová karta. Včera sa mi to samo od seba zmenilo a ako úvodnú obrazovku mi nastavilo stránku startpageing123.com. Aj keď v nastaveniach je stále Nová karta a startpageing123.com som zo zoznamu vymazal stále to tam bolo. Tak som urobil reinstal Chromu, zdalo sa že všetko bude OK. Pred chvíľou som mal otvorený youtube, zrazu sa sám zavrel a znovu tam natiahlo ako úvodnú obrazovku stránku startpageing123.com, napriek tomu že je nastavená Nová karta. Neviete čo s tým? Dík.
nik28
21.03.17,11:06
Aj mne sa to sem-tam stáva, ked klikam na nieco co neprecitam. Niekedy sa mi podari na tete najst clanok na odinstalovanie tychto otravnych sprostosti. Daj do googlu: "www.startpageing123.com uninstall".
Niekedy to je medzi nainstalovanymi pragramami vo windowse.
misoft
21.03.17,13:16
mi-ma-bo
21.03.17,17:34
Ešte pred tvojim príspevkom som prehnal NB cez Malwarebytes a ten si s tym dnes poradil. Zaujimavé že včera som ho spustil tiež, ale nepomohol.
misoft
21.03.17,18:07
No vidíš.... a už si vieš i sám pomôcť... rastieš, rastieš :D:D:D
frenkacik
24.03.17,07:37
Ja pouzivam Adobe acrobat s pluginom Pitstop. S nim sa da PDF dokument aj upravovat. Ale to su komercne programy.
Na internete som nasiel tento program PDF Architect.
Ten by mal vediet aj upravovat pdf dokumenty (neskusal som).
ivka70
24.03.17,07:55
to asi patrilo do inej otazky .....