matka35
22.03.17,09:54
Dobrý deň,
prosím chcela by som sa spýtať či má niekto skúsenosti s programom Aurus. Mal by to byť program pre poľnohospodársku výrobu. Dajú sa na ňom robiť aj mzdy? Má aj výstupy na poisťovne a pod:?

Ďakujem vopred za informácie
galienka
22.03.17,09:06
Dobrý deň, áno Aurus má aj podsystém mzdy a dokáže vyhotoviť aj výstupy do jednotlivých poisťovní.
matka35
22.03.17,09:13
Ďakujem pekne, a je práca s ním v porovnaní si Olympom od kross - u , alebo Human od Hour - u je rovnaká, alebo náročnejšia. (prípadne jednoduchšia :-) ) Ak by ste ešte prosím vedeli tento rozdiel.
Vopred ďakujem
galienka
22.03.17,09:55
Žiaľ neviem porovnať.
matka35
22.03.17,12:29
Nevadi, aj tak Vám ďakujem. Dúfam, že sa s ním bude dať dobre pracovať. :-)
andrea
07.07.18,08:00
Dobry den prajem.. pracujete v programe Aurus?? Chcela by som vediet ako sa da presunut z jednej karty na druhu napr. psenica... mam minulorocnu na jednej karte a tohorocnu na druhej karte... neviem ako mam presunut resp.opravit vydaj z minulorocnej ked doklad je uzatvoreny nemozem stornovat... nepracujem v tom programe dlho tak neviem... myslela som ze dam mnozstvo minusom na jednej karte a plusom na druhej... neviem ani kod aky by som mala dat aby to bolo ok... poradi niekto??? Dakujem
misoft
07.07.18,08:43
mimotemy
Neklaď otázky do komentárov a do existujúcej otázky!
Toto si najskôr preštuduj http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html a založ si svoju novú otázku!