tatranka3725
22.03.17,20:41
Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu,nie som technicky typ Vypadáva nám pripojenie na internet. Na modeme prestane blikať žlté svetielko PC/activity. O chvľlu asi po minúte opäť začne blikať kontrolka PC aktiwity a vtedy sa pripojenie na internet obnoví. Čo môže byť príčinou výpadku pripojenia a ako daný problém odstrániť? Ďakujem za odpoveď a radu.
misoft
22.03.17,19:54
Spojiť sa s poskytovateľom internetu - buď vypadáva od neho, alebo je modem/router zle nakonfigurovaný.
Mimochodom - pokiaľ chceš relevantnú odpoveď, radu, musíš dodať všetky dostupné údaje - takto môžeme zo skrine vytiahnuť prasknutú krištáľovú guľu a pokúsiť sa hádať. Pre veľký elektrosmog myšlienky čítať nevieme...
tatranka3725
23.03.17,19:01
Aké dostupné údaje mám dodať, keď vôbec nerozumiem modemu ani rútru. nie som technický typ.Prosím vás poradíte mi? Príde k nám synovec , aby som mu mohla povedať čo má s daným problémom výpadku internetu urobiť? Veľmi pekne ďakujem za radu.
misoft
24.03.17,07:27
Ak máš na nich číslo - zavolaj im.... pokiaľ si platíš pripojenie, oni musia zabezpečiť konektivitu - tak nech preveria - je to ich povinnosťou.
tatranka3725
24.03.17,08:19
ďakujem veľmi pekne za odpoveď.