starkaMarka
24.03.17,20:28
ked som išla rovno, a očami pozeraLA pred seba. no stačilo jemne potočenie a začala som zvracať . liečila som sa na neurologii kde ma dali trochu do poriadku. pomaly chodiť neviem a hlavou zase nesmiem robiť prudke pohyby. bol to priznak mrtvičky? po čase som dostala tabletky na tlak , tie sa mi nakoniec zmenili a môlj tlak sa upravil momentalne tabletky na tlak bneberiem
Terezia13
24.03.17,19:39
či to bol príznak ´"mŕtvičky" to si tu nikto netrúfne odhadnúť, treba navštíviť lekára, povedať prejavy a "dupať", aby vás poslal na rôzne vyšetrenia, príčin môže byť veľa
Nandrolon
25.03.17,04:03
predpokladam, ze na neurologii ti robili ct mozgu, takze krvacanie vylucili. To, co pises su ukazkove priznaky vestibularneho syndromu, teda problem rovnovahy vnutorneho ucha. Su na to cviky. V podstate ide o to, ze oci vysielaju do mozgu urcotu polohu tela na zaklade zraku a ucho taktiez na zaklade svojho systemu prelievania kvapaliny. Ak tieto info koliduju, mozog ich nedokaze spracovat, toci sa ti hlava a je ti zle. Je to na dlhsie. Samozrejme moze to byt aj nieco ine, ale to uz je ina kava, radsej nespominat...
Anina2
25.03.17,19:35
poznám ten stav z vlastnej skúsenosti, diagnostikovaný CVS, dá sa s tým žiť. Moja rada - oddelenie ORL / každoročne na absolvujem infúznu vasodilatačnú infúznu liečbu.Denne beriem Betahistin /málo- 1tbl.Čím skôr začni problém riešiť. Nečakaj, kým ti bude hučať v ušiach.Ako rada som šoférovala...teraz sa neodvážim za volant.
Nandrolon
26.03.17,05:08
...to asi nepatrilo mne...
Anina2
26.03.17,07:37
sorry, patrilo to starej marke...